reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Moja droga :)

Oczywiscie nie chodzi mi o wycieczki osobiste w celu spotkan i tak dalej, bo takie jak najbardziej popieram, tym bardziej ze część z nas mieszka w tych samych miastach lub tez blisko siebie, a niektore moze spotkaja sie na porodowkach:) Mam nadzieje ze fotki z wycieczek osobistych tego typu wrzucicie zebysmy mogly pozazdroscic [emoji23]Dalsze wycieczki rowniez popieram, gdyz z poprzedniej ciazy mam bardzo dobra znajoma z ktora w miare mozliwosci sie widujemy jak jestem w stolicy :)

Oczywiscie jak juz horror zwiazany z wirusem w koronie sie skonczy :)


W punkcie tym chodzi o "wycieczki" słowne, majace na celu "dokopanie komus". Jedna taka sytuacja miala miejsce i dostalam zgloszenie w wiadomosci prywatnej, stąd tez taki punkt :)

Mam nadzieje, ze moja odpowiedz jest wystarczajaca :) jak nie, dalej będę sie tlumaczyc z tego punktu.
@Rudaa94 a co to znaczy ten punkt ?
. Niemile widziane są” osobiste wycieczki” pomiędzy użytkowniczkami wątku i nie będą one tolerowane.

Co to te wycieczki? :)
Że zakaz spotkań ? Może jakieś by można było zorganizować jak już się to wszystko skończy


No i co do tego gdzie my będziemy to myślę że szybko się przeniesiemy na nowy bo ciężko jest pisać w 2 miejscach i mały to ma sens. Na dłuższą metę robi się to czasochlonne.
Z doświadczenia forumowego wiem że najgorzej jest jak się idea FB pojawia bo wtedy grupa się dzieli bo jest spora grupa która nie chce przejść a dla części pisanie w 2 miejscach jest bez sensu. Grupa która zostaje na BB robi się automatycznie mniejsza i wątek umiera lub siedzą na nim 8 osób
 
reklama
Moja droga :)

Oczywiscie nie chodzi mi o wycieczki osobiste w celu spotkan i tak dalej, bo takie jak najbardziej popieram, tym bardziej ze część z nas mieszka w tych samych miastach lub tez blisko siebie, a niektore moze spotkaja sie na porodowkach:) Mam nadzieje ze fotki z wycieczek osobistych tego typu wrzucicie zebysmy mogly pozazdroscic [emoji23]Dalsze wycieczki rowniez popieram, gdyz z poprzedniej ciazy mam bardzo dobra znajoma z ktora w miare mozliwosci sie widujemy jak jestem w stolicy :)

Oczywiscie jak juz horror zwiazany z wirusem w koronie sie skonczy :)


W punkcie tym chodzi o "wycieczki" słowne, majace na celu "dokopanie komus". Jedna taka sytuacja miala miejsce i dostalam zgloszenie w wiadomosci prywatnej, stąd tez taki punkt :)

Mam nadzieje, ze moja odpowiedz jest wystarczajaca :) jak nie, dalej będę sie tlumaczyc z tego punktu.
Aaaa takie coś
Ok to rozumiem:)
Dzięki za wyjaśnienie
 
Słońce wejdź przez stronę internetową na wiadomości kliknij w link otworzy się tobie wątek priv najlepiej coś napisz i przejdź do apki tam w zakładce "watki w ktorych pisałaś " powinien się wyświetlić też wątek priv
 
Słońce wejdź przez stronę internetową na wiadomości kliknij w link otworzy się tobie wątek priv najlepiej coś napisz i przejdź do apki tam w zakładce "watki w ktorych pisałaś " powinien się wyświetlić też wątek priv
I w przeglądarce od razu sobie kliknij "obserwuj wątek", to będziesz mieć go w subskrybowanych
 
reklama
Do góry