reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Dziewczyny ktore nie dostaly linku, a jeszcze sie ze mna nie kontaktowaly: bardzo prosze o informacje na pw celem zebrania Was na wieczor w jednej wiadomosci i wyslania do Admina :)

Jednoczesnie przypominam o dzisiejszym czacie na zywo o 21.00 z nasza Administratorką oraz z psychologiem :) jakby ktos byl zainteresowany podesle link jeszcze raz :)
 
reklama
Dziewczyny ktore nie dostaly linku, a jeszcze sie ze mna nie kontaktowaly: bardzo prosze o informacje na pw celem zebrania Was na wieczor w jednej wiadomosci i wyslania do Admina :)

Jednoczesnie przypominam o dzisiejszym czacie na zywo o 21.00 z nasza Administratorką oraz z psychologiem :) jakby ktos byl zainteresowany podesle link jeszcze raz :)
Ja dostałam link , ale nie mogę się tam dostać ...ani z aplikacji ani ze strony [emoji848]
 
Sprobuj skopiowac do przegladarki lub "odpowiadajac" na wiadomosc uzyc opcji edytuj
Link dostałam od asiaslu
I wtedy skopiowac link
Screenshot_20200403-093952.jpeg
 
Dziewczyny ktore nie dostaly linku, a jeszcze sie ze mna nie kontaktowaly: bardzo prosze o informacje na pw celem zebrania Was na wieczor w jednej wiadomosci i wyslania do Admina :)

Jednoczesnie przypominam o dzisiejszym czacie na zywo o 21.00 z nasza Administratorką oraz z psychologiem :) jakby ktos byl zainteresowany podesle link jeszcze raz :)
Hejka ja nic nie dostalam
 
Może ktoś pomoże. Jestem w drugiej ciąży, tzn 3. Poprzednia biochemiczna. Obecnie 12 tydzień. Chciałam spytać, czy u Was też macica tak wędruje? Raz wyczuwam po prawej stronie, raz po lewej albo bardziej po środku. Nie pamiętam jak było w pierwszej ciąży.. A mam obawy, czy wszystko jest ok ze względu na poprzednią stratę 😩
 
Może ktoś pomoże. Jestem w drugiej ciąży, tzn 3. Poprzednia biochemiczna. Obecnie 12 tydzień. Chciałam spytać, czy u Was też macica tak wędruje? Raz wyczuwam po prawej stronie, raz po lewej albo bardziej po środku. Nie pamiętam jak było w pierwszej ciąży.. A mam obawy, czy wszystko jest ok ze względu na poprzednią stratę 😩
Nie wiem jak ci odpowiedzieć ja czuje co jakiś czas takie hm coś jak rozpychanie po jednej lub po drugiej stronie ale gdyby było coś nie tak to lekarz na wizycie by na pewno coś zauważył😉
 
reklama
Do góry