reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
U mnie sie termin zmienił juz na 26pazdziernika.
Wizyta przebiegła dosc szybko,ale bejbika wyogladali od każdej strony, wszystko wyglada dobrze,maluszek machał raczkami i nóżkami,ma dużo miejsca także korzysta.
Cudowne uczucie
Oj tak ten widok jest najlepszy jak sobie baraszkuje w brzuszku:):) ja juz nie moge doczekac sie ruchów. Wizyty teraz nie sa zbyt czeste wiec to by zawsze uspokajalo:) bardzo sie ciesze ze wszystko dobrze na badaniu wyszlo:)
 
Hej, witam się z wami! To moja pierwsza ciąża! U mnie 15 TC, termin na 22 październik. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, stresuję się jak nie wiem co! Mam 27 lat. Dopiero teraz znalazłam to forum... Chyba nie nadrobię wszystkich postów...
 
reklama
Do góry