reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Inna87 oraz Gabi2020 jesteście od początku więc na wasze skrzynki powinny być rozesłane wiadomości z dostępem jeżeli nie macie to was dodamy ale sprawdźcie proszę.

Aleksandra niestety nie mam od Ciebie wiadomości priv ale też napisze do administratorki żeby dodala twój login..
Chwilę to potrwa ale dostaniecie dostęp..
 
reklama
Inna87 oraz Gabi2020 jesteście od początku więc na wasze skrzynki powinny być rozesłane wiadomości z dostępem jeżeli nie macie to was dodamy ale sprawdźcie proszę.

Aleksandra niestety nie mam od Ciebie wiadomości priv ale też napisze do administratorki żeby dodala twój login..
Chwilę to potrwa ale dostaniecie dostęp..
Już jestem 😁🙊
 
Jasne już też napisałam o dostęp dla Ciebie.. chwilę to potrwa ale będzie..
Hej. Właśnie odkryłam ten wątek, trochę ostatnich postów poczytałam;) jestem na wątkach kto po in vitro i ciezaroweczki ale widzę tutaj lika osób z tamtych wątków. Czy ja również mogę dołączyć? Mam termin na 8 pażdziernika ;)
Pozdrawiam ;)
 
Inna87 oraz Gabi2020 jesteście od początku więc na wasze skrzynki powinny być rozesłane wiadomości z dostępem jeżeli nie macie to was dodamy ale sprawdźcie proszę.

Aleksandra niestety nie mam od Ciebie wiadomości priv ale też napisze do administratorki żeby dodala twój login..
Chwilę to potrwa ale dostaniecie dostęp..
[/QUOT
Nio ja nie widze nic.przejrzalam skrzynke.
Takze czekam na wiadomosc 😉
 
reklama
Do góry