reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Też tak mam momentami. Ja mam wyniku cukru który udało się zrobić wczoraj przy 2 próbie. I wyniki troszkę mnie dziwią. Czekam na lekarza w czwartek i ciekawe co powie...
Ogólnie brzuch mi się robi taki twardszy bo się skóra naciaga ale to o czym piszę to są takie momentalne twardnienia. Brzuch się spina jak skala i to czuć i po chwili puszcza. Ja na początku myslalam,że to się dzidzia dupka lub glowa wypina ale to są te skurcze braxtona-hicksa.
20200623_110322~2.jpeg
 
reklama
Czesc Dziewczyny chcialam sie pochwalic ze bylam dzis na usg polowkowym i bede miec chlopca waga.490 gr. Przyznam ze liczylam ze moze bedzie dziewczynka bo wsrod mojej calej rodziny i znajomych rodza sie sami chlopcy, czy u Was tez tak jest? Czy tylko mi sie wydaje ze sami chlopcy sie rodza dookola?
 
U mnie w rodzinie akurat same baby😀 mój pierworodny jest rodzynkiem. Chciałam dla niego braciszka a tu znowu dziewczynka będzie.

Byłam dzisiaj u gina. Sprawdzaliśmy szyjkę. Długość taka sama (27mm), ale ujście wewnętrzne zaczęło się rozwierać na 1,5cm. Jak się będzie pogarszać to założą mi szew. Lekarz powiedział, że fragment szyjki, który trzyma mocno to jakieś 1,5 cm tylko. Następna wizyta za 3 tyg
 
Czesc Dziewczyny chcialam sie pochwalic ze bylam dzis na usg polowkowym i bede miec chlopca waga.490 gr. Przyznam ze liczylam ze moze bedzie dziewczynka bo wsrod mojej calej rodziny i znajomych rodza sie sami chlopcy, czy u Was tez tak jest? Czy tylko mi sie wydaje ze sami chlopcy sie rodza dookola?
Od strony mojego lubego sami chłopcy, może to słabo wróżyć przyszłym planom posiadania córki... [emoji28]
 
Czesc Dziewczyny chcialam sie pochwalic ze bylam dzis na usg polowkowym i bede miec chlopca waga.490 gr. Przyznam ze liczylam ze moze bedzie dziewczynka bo wsrod mojej calej rodziny i znajomych rodza sie sami chlopcy, czy u Was tez tak jest? Czy tylko mi sie wydaje ze sami chlopcy sie rodza dookola?
U mnie będą dwie dziewczynki więc wyrabiam normę 😊
 
Mialam dac znac po wizycie.wiec już jestem po. Trochę się zawiodłam bo nie zważył młodego. Ale za to zbadał ręcznie. Zrobił usg dopochwowe i posluchalismy sobie bicia serduszka. Bije już bardzo stabilnie [emoji7] Odwrócony jest główkowo. Ostatnio był posladkowo. Powiedział że ruchliwe dziecko. A ja mówię że po mamusi taki [emoji23][emoji23][emoji23] pytałam o moje ostatnie zdjęcie z usg i czy to możliwe że to są włosy? Odpowiedział że to napewno są włosy tylko w wodach plodwych się unioslly dlatego wydają się mega długie. Ale mówi że będzie miał bujna czuprynke [emoji7][emoji173]
Rosniemy w siłę![emoji173][emoji7]
 
Czesc Dziewczyny chcialam sie pochwalic ze bylam dzis na usg polowkowym i bede miec chlopca waga.490 gr. Przyznam ze liczylam ze moze bedzie dziewczynka bo wsrod mojej calej rodziny i znajomych rodza sie sami chlopcy, czy u Was tez tak jest? Czy tylko mi sie wydaje ze sami chlopcy sie rodza dookola?
U mnie też przewaga jest chłopaków 🤔 Sama spodziewam się drugiego chłopczyka 😊😊 I nawet moje znajome też rodza samych chłopaków więc chyba jest przewaga 😁😁
 
Ja powoli coś tam kupuje, a dziś zaczelam oglądać łóżeczka na allegro;)Współczuję;( Ja wczoraj miałam taki dzień, od rana chodziłam wkurzona bo wdeplam w psią kupe;/

Wczoraj miałam wizytę. Z naszą dzidzia wszystko ok;) malutka waży już 779g.
Ja natomiast dostalam przykaz leżenia bo dość często mi brzuch twardnieje i pani dr powiedziała,że ronda szybko. Dziś jest 24+5.
Dostalam luteine 2x1 i asmag forte 3x2.
Szyjke mialam na polowkowych 4.5 a wczoraj 3.4. Troche się martwię. Wam też twardnieja brzuszki?
U mnie kochana na razie w porządku. Twardniał mi w I trymestrze jak za dużo chodziłam lub siedziałam a teraz OK. Dziś wymalowałam prawie połowę ścian w mieszkaniu 😂 Trochę plecy czuję wieczorem, ale tak to nic.
 
reklama
U mnie też przewaga jest chłopaków 🤔 Sama spodziewam się drugiego chłopczyka 😊😊 I nawet moje znajome też rodza samych chłopaków więc chyba jest przewaga 😁😁
To dobrze, że się rodzą, bo tak ogólnie demograficznie więcej jest kobiet niż mężczyzn :) U mnie wszyscy wokół mają córkę lub kilka córek. W rodzinie dopiero za 4 razem udał się chłopak! Znajomi zazdroszczą nam syna :D
 
Do góry