reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja tak mam. To są takie ruchy że czasami myślałam że jakby bijące serce Ale bardziej wyczuwalne. Też myślę że to właśnie czkawka
Nie, bardziej pulsowanie co jakiś czas, tzn kilka razy w odstępie kilku sekund, wyciszające się. Wyczuwalne w dole brzucha. Bez twardnienia, bezbolesne całkowicie.
 
Cześć dziewczyny :) wracam po przerwie, wreszcie odebrałam telefon z naprawy.
Witam nowe mamy:)
U mnie glukoza wyszła ok: 76, 98,96 także cukrzycy nie ma:) dzisiaj mam wizytę i mam nadzieje dowiem się ile waży moja mała bo ostatni pomiar miałam na polowkowych... Już po raz trzeci wyszly mi liczne bakterie w moczu, dzisiaj mają być wyniki posiewu, zobaczymy co tam wyjdzie.
A macie juz wybrane imiona dla maluszków?
My myślimy o imieniu Ksawery😊
 
Masz na myśli takie bardzo szybkie ruchy dziecka które sprawiają że brzuch się trzęsie przez parę sekund? Ja wczoraj miałam coś takiego po raz pierwszy i nieźle się wystraszyłam. Wyglądało to tak jakby dziecko dostało drgawek
Ja też coś takiego czuje akurat miałam dzisiaj ale już od dawna takie coś czuję. Wiecie co to jest??
 
reklama
Do góry