reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
No ja luteinę biorę od 18tc bo szyjka miała 27mm. Później się podniosła trochę i teraz mam prawie 3cm ale do tego lejek na 8mm. No i teraz jest jeszcze miękka. Lekarz mówił że dałby mnie do szpitala ale przez koronę lepiej być w domu....miejmy nadzieje że dojadę do skończonego 34tc to już będzie z górki😜magnez mi dał bo często boli mnie brzuch i mam taki dziwnie napięty.
Co do wagi to lekarka mi mówiła,że jest ok, wcale nie jakoś mega dużo a kilka dziewczyn napisało,że będzie duża ;) zobaczymy jak wyjdą nasze kurczaczki.

Tak, ja też sobie tak myślałam,że pewnie gdyby nie korona to walbelaby mnie też na oddzial,żeby zmusić do leżenia.. ja wkładam ta luteinę palcem ale nie jestem w stanie ocenić czy szyjka miękka czy twarda.. czasami wejdzie głębiej czasami mam wrazenie,że wszystko takie jakiś opuchnięte i płytko.. ehh. Nie wiem. Podobno 37 TC traktuje się jako donoszony. Ja dziś mam 34+1. I modlę się by jeszcze ponosić.
 
reklama
Co do wagi to lekarka mi mówiła,że jest ok, wcale nie jakoś mega dużo a kilka dziewczyn napisało,że będzie duża ;) zobaczymy jak wyjdą nasze kurczaczki.

Tak, ja też sobie tak myślałam,że pewnie gdyby nie korona to walbelaby mnie też na oddzial,żeby zmusić do leżenia.. ja wkładam ta luteinę palcem ale nie jestem w stanie ocenić czy szyjka miękka czy twarda.. czasami wejdzie głębiej czasami mam wrazenie,że wszystko takie jakiś opuchnięte i płytko.. ehh. Nie wiem. Podobno 37 TC traktuje się jako donoszony. Ja dziś mam 34+1. I modlę się by jeszcze ponosić.
To ty już 3 tyg więcej niż ja😜 masz już skończony 34 tydzień to przynajmniej dzidzia ma płuca wykształcone. Ja bardzo bym już chciała 34tc właśnie z tego względu. Ty masz jskieś zabezpieczenie? Bo ja nic i sterydów też nie misłam. Boje się że nie zdążę do szpitala z tą miękką szyjką. Ostatni poród zaczął się odpłynięciem wód i trwał tylko 2h 50 więc jestem mega zestrachana a tu jeszcze trzeba czekać na męża aż z pracy wróci żeby z dziećmi ktoś był.
 
Do góry