reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
To ty już 3 tyg więcej niż ja😜 masz już skończony 34 tydzień to przynajmniej dzidzia ma płuca wykształcone. Ja bardzo bym już chciała 34tc właśnie z tego względu. Ty masz jskieś zabezpieczenie? Bo ja nic i sterydów też nie misłam. Boje się że nie zdążę do szpitala z tą miękką szyjką. Ostatni poród zaczął się odpłynięciem wód i trwał tylko 2h 50 więc jestem mega zestrachana a tu jeszcze trzeba czekać na męża aż z pracy wróci żeby z dziećmi ktoś był.
Właśnie nie mam żadnego zabezpieczenia. Jedna dziewczyna na innym forum napisała,że nie zakłada się krążka na szyjkę krótsza niż 25mm a na szef i tak jest już za późno.. siedzę zestresowana, serio. Nie wiem jak do następnej wizyty wytrzymam.
Szybciutki miałaś ten poród. Wiem,że mówi się, iż każdy inny ale już mniej więcej wiesz co i jak a ja ciemna masa jestem i boje się ,że właśnie się coś zacznie jak będę sama
 
O matko! To ja to już bym chyba zeszła na zawał! Na kiedy masz termin? Ja na 27.10, ale przewiduje poród na koniec września/początek października
Termin mam na 7pazdziernika, a z USG ostatnio wyszło,że 27 września. Ale też mam jakieś takie przeczucia.. przez te twardnienia. Poza tym moja mama i kazda z sióstr urodziły wcześniej
 
Termin mam na 7pazdziernika, a z USG ostatnio wyszło,że 27 września. Ale też mam jakieś takie przeczucia.. przez te twardnienia. Poza tym moja mama i kazda z sióstr urodziły wcześniej
Pierwszy poród trwa dłużej więc tu bym się nie obawiała na twoim miejscu na pewno zdąrzysz😜 ale możliwe że wcześniej urodzisz😜 ja nie sądzę żebym dotrwała do skończonego 37tc. Może masz coś w genach😜 moje dwoje dzieci miało pęknięty ten sam obojczyk. Ciekawe czy trzecie też będzie tak miało...
 
Pierwszy poród trwa dłużej więc tu bym się nie obawiała na twoim miejscu na pewno zdąrzysz😜 ale możliwe że wcześniej urodzisz😜 ja nie sądzę żebym dotrwała do skończonego 37tc. Może masz coś w genach😜 moje dwoje dzieci miało pęknięty ten sam obojczyk. Ciekawe czy trzecie też będzie tak miało...
Mój pierwszy trwał 1.5godz😉
 
reklama
Do góry