reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

34 tydzień i przyczepiło się do mnie wysokie ciśnienie 😔 co prawda takie na granicy 125/90 czasami 115/93 ale zawsze miałam około 105/75... Miał ktoś też coś takiego? Lekarz przepisał mi dopegyt po pół tabletki dwa razy dziennie ale trochę mnie to ciśnienie martwi...
 
reklama
Nie mialam bóli. Może czasem taki skurczowy. Teraz mam 36+5. Nie muszę leżeć bo lekarka mi powiedziała że ciąża jest donoszona i mogę już rodzic😍 kazała mi odstawić magnez i powiedziała że jak dzidziuś chce to może wychodzić. We wtorek ważył 3kg😉
[/QUOT
Ja mam 36+6 to ja już też mogę rodzic hehe tylko żeby zechciał wyjść. Dzisiaj mam takie kłucia w dole w plecach. No to duży bobas😊 ja zobaczę w poniedziałek ile waży 😊😊
 
34 tydzień i przyczepiło się do mnie wysokie ciśnienie 😔 co prawda takie na granicy 125/90 czasami 115/93 ale zawsze miałam około 105/75... Miał ktoś też coś takiego? Lekarz przepisał mi dopegyt po pół tabletki dwa razy dziennie ale trochę mnie to ciśnienie martwi...
Ja w pierwszej ciąży jak poszłam na ostatnią kontrolę miałam wysokie ciśnienie odrazu zostawili mnie w szpitalu i wywoływali poród tylko ja już bylam w 39 tyg oprócz tego miałam białko w moczu. Ty masz jeszcze czas to będzie ci pewnie zbijał ciśnienie może też takie to chwilowe było od pogody.!
 
Nie mialam bóli. Może czasem taki skurczowy. Teraz mam 36+5. Nie muszę leżeć bo lekarka mi powiedziała że ciąża jest donoszona i mogę już rodzic😍 kazała mi odstawić magnez i powiedziała że jak dzidziuś chce to może wychodzić. We wtorek ważył 3kg😉
A powiedz mi jak chodzisz dużo to też Cię boli później brzuch ??
 
Ja w pierwszej ciąży jak poszłam na ostatnią kontrolę miałam wysokie ciśnienie odrazu zostawili mnie w szpitalu i wywoływali poród tylko ja już bylam w 39 tyg oprócz tego miałam białko w moczu. Ty masz jeszcze czas to będzie ci pewnie zbijał ciśnienie może też takie to chwilowe było od pogody.! Oby :) chociaż raczej nie bo od tygodnia mam podwyższone no ale zobaczymy jak tabletki zadziałają.... jeśli nie to spędzę parę dni na obserwacji na oddziale... zobaczymy...
 
reklama
Do góry