reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Czy możecie napisać mi co 3 miesięczne niemowlę powinno już umieć? Jaka stronę polecacie najbardziej żeby to kontrolować?

- podnosić główkę leżąc na brzuszku
- Gaworzyc
- uśmiechać się
 
Czy możecie napisać mi co 3 miesięczne niemowlę powinno już umieć? Jaka stronę polecacie najbardziej żeby to kontrolować?

- podnosić główkę leżąc na brzuszku
- Gaworzyc
- uśmiechać się
Wszystko to co napisałas jeszcze można wymienić:

- łączy rączki w lini symetrii,
- chwyta podawana zabawka i do buzi (wszystko do buzi zabawki,ręce,pieluszke)
- w lezeniu na plecach unosi nogi góry do takiej pozycji jakby siedziała na krześle leżąc

Mam książkę pierwszy rok życia dziecka, trochę tam zerkam ,ale pamiętaj że każda dziecko ma swoje tempo:-)
 
Hej dziewczyny ! Szukam pomocy tutaj ponieważ mieszkam w Anglii a tu sytuacja z pandemia mocno ogranicza mnie do kontaktem z lekarzem . Mianowicie mojej 14 miesięcznej córce wyrzyna się ząbek z tym dajemy sobie radę ale zastanawia mnie pojawienie się śluzu w kupce . Mała zazwyczaj robi kupkę raz dziennie (karmimy ja mlekiem modyfikowanym ), rano zrobiła jak zawsze ale za to po południu jakby dokończyła , ponieważ kupki było trochę ale za to ze śluzem .
Ciężko mi powiedzieć czy było go dużo . Je normalnie , przybiera na wadze około 150 gr tygodniowo , uśmiecha się itd . Czy któraś z was miala taka sytuacje ze swoim dzieciątkiem ? Czy powinnam się zgłosić do lekarza ?
 
reklama
Do góry