reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Karmienie dramat. Rzuca sie na jedzenie, jakbym jej nie karmiła tygodniami :D Macha rękami, wkłada je do buzi podczas karmienia Śliniaczek nie wystarczył, zamówiłam dla niej fartuch. Smakowało, bo za jednym razem wsunęła cały słoiczek dyni, potem cały słoiczek marchewki.

Owoce można podawać tak samo jak warzywa, ale ja z nich rezygnuję. Nie chcę dawać jej na poczatku słodkich produktów. Poczekam do lata, kiedy będe miała swoje z ogródka :)
U nas podczas karmienia mleczkiem tez rzuca się jakbym Jej nie karmiła...I troszkę mi się wygina.
 
Czy mierzycie temperatury co dziennie? Ja zaczęłam mierzyć i przeważnie ma powyżej 37...Czy to jest normalne? Nawet miała 37.9...taka temperatura utrzymuje sie od dłuższego czasu...powyżej 37.
 
Czy mierzycie temperatury co dziennie? Ja zaczęłam mierzyć i przeważnie ma powyżej 37...Czy to jest normalne? Nawet miała 37.9...taka temperatura utrzymuje sie od dłuższego czasu...powyżej 37.
Moze warto zapytać lekarza albo położnej . Ja miej mierze tylko po szczepieniach 2-3 dni
 
U nas podczas karmienia mleczkiem tez rzuca się jakbym Jej nie karmiła...I troszkę mi się wygina.
Karmienie dramat. Rzuca sie na jedzenie, jakbym jej nie karmiła tygodniami :D Macha rękami, wkłada je do buzi podczas karmienia Śliniaczek nie wystarczył, zamówiłam dla niej fartuch. Smakowało, bo za jednym razem wsunęła cały słoiczek dyni, potem cały słoiczek marchewki.

Owoce można podawać tak samo jak warzywa, ale ja z nich rezygnuję. Nie chcę dawać jej na poczatku słodkich produktów. Poczekam do lata, kiedy będe miała swoje z ogródka :)
U nas tak samo :p ręce pcha i wszystko od marchewki brudne . Wszystko smakuje bo zjada do zera. Bardziej mnie zastanawiają zielone kupki po zjedzeniu jabłka z bananem :o czy wasze dzieci tez tak reaguje?
 
Czy mierzycie temperatury co dziennie? Ja zaczęłam mierzyć i przeważnie ma powyżej 37...Czy to jest normalne? Nawet miała 37.9...taka temperatura utrzymuje sie od dłuższego czasu...powyżej 37.
Codziennie to chyba troszkę przesadzasz. Jeśli mierzysz w pupie to trzeba odkac 0,5 stopnia bo tam jest zawsze wyższa generalnie 37 to dobra temp dla takiego dziecka. Ja mierze jedynie jak ma np. Katar albo po szczepieniach po szczepieniach doszla do 39 i wtedy daje cos na gorączkę.
 
Dziewczyny, za zgodą administratorki i założycielki forum - Ani Ślusarczyk, wklejam Wam linki do rozmów ze specjalistami, które odbędą się niedługo:

22.02.21 r. Kiedy warto skonsultować się z gastrologiem dziecięcym - tu możesz zadać pytania https://www.babyboom.pl/forum/temat/kiedy-pojsc-z-dzieckiem-do-gastrologa-22-02-21-webinar.112434/

27.02.21 r.W jakich obszarach pomoże nam psychiatra dziecięcy?
https://www.babyboom.pl/forum/temat/kiedy-skorzystac-z-pomocy-psychiatry-dzieciecego.112435/

20.02.21 r.Jak wygląda nastoletnia depresja z perspektywy rodziców i dlaczego trzeba zadbać o siebie. Liczba miejsc jest ograniczona, więc próbujcie się zapisać Link do: DZIEŃ OTWARTY 20.02.2021 – ON-LINE | Forum Przeciw Depresji

4.02 została nagrana rozmowa, która się przyda każdej z nas, a może być impulsem, żeby zadbać o własne zdrowie. Dr n. med. Filip Dąbrowski opowiadał o badaniach, o których powinnyśmy pamiętać oraz rozmawialiśmy o tym, jak podczas pandemii wyglądają porody, przebywanie z dziećmi itd. Oto link:
https://www.babyboom.pl/forum/temat...ii-rozmowa-z-ginekologiem-poloznikiem.112436/

A tutaj znajdziecie link do programu Mamo, zaopiekuj się sobą: https://www.babyboom.pl/rodzina/psychiczna-rownowaga

Pozdrawiam Was serdecznie,

Gabriela Nowak
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do kiedy powinno zarosnąć ciemiączka przednie i tylne? Jakiej wielkości macie przednie? I czy tylne tez jeszcze macie? Ja mam przednie juz 0,5x0,5 (zastanawiam się czy to nie za szybko, czy nie za małe) i tylne jeszcze mamy (a powinno chyba już zarosnąć)
 
Do góry