reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Przy podcieraniu żywa krew, panika bo to pierwsza ciąża. Ustało po 30-40 minutach. Żadnego bólu nie miałam przy tym. Jak bylam już u lekarza to w środku byłam prawie "czysta" Później tylko delikatnie brązowy śluz do teraz jest czysto.
A bo u mnie już 3 razy śluz z krwią i ciągle bóle brzucha i zastanawiam się czy to normalne. To już moja 2 ciąża ale przy pierwszej ciazy przy plamieniach miałam leki na podtrzymanie ciąży
 
Też tak mialam zanim jeszcze ujrzałam dwie kreski :-) jednego dnia na zakupach tak mnie zaczęło suszyć - kupiłam w sklepie 1 l wody i całą wypiłam jeszcze w aucie :-D i długo mi się to utrzymywało. Teraz przerzuciłam się na sok pomarańczowy.
Właśnie wróciłam ze sklepu z zapasem, spacer dobrze mi zrobił - polecam wszystkim, które mają siły
Ja tak mam od może 4 dni. I nawet nie pomyślałam że to może być ciąża. 🙂
 
Ja dziś sama za sobą nie mogę ujechać 😡
marudzę, warczę i zaraz chyba zacznę gryźć 😤
Wszystko i wszyscy mnie drażnią. Nie wiem jak ja dziś wytrwam w pracy i inni ze mną 😞
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy plamienie w ciąży jest bardzo niebezpieczne? Nie wiem czy muszę bardzo panikować czy odpoczywać i być dobrej myśli? Biorę duphaston aż 3x to chyba dużo prawda?☹️
 
reklama
Do góry