reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Z tego co słyszałam to mojej poprzedniczce ( w ciąży szefowej powiedziała w 3 miesiącu) urządziła piekło w pracy i dziewczyna odeszła w 4 miesiącu. Także lekko się stresuję, myślałam żeby wziąć l4 i jej zadzwonić, że wynikła taka sytuacja no i tyle. Umowę mam do grudnia 21, więc podejrzewam, że nie przedłuży mi jej tak czy siak, ale mam już załatwioną pracę gdzie indziej, żebym spokojnie po macierzyńskim mogła wrócić. Kieruję się dobrem dziecka i moim dobrem psychicznym, ale bardzo głupio mi poprosić lekarza o l4.
 
reklama
Cześć dziewczyny! U mnie nie najlepsze wieści [emoji17] niby serduszko było ale wg USG zarodek mniejszy o tydzień, co jest niemożliwe bo test ciążowy musiałby wyjść pozytywny 6 dni po zapłodnieniu... Plus pęcherzyk żółtkowy na granicy normy czyli 4 mm. Lekarz próbował nie straszyć i nie wyrokować na tym etapie ale wizyta za 2 tygodnie żeby zobaczyć czy się ciąża rozwija.
Ja staram się nie nastawiać pozytywnie.. wolę się pozytywnie rozczarować..
Czy któraś przerabiała temat powiekszonego pęcherzyka żółtkowego? Niby na granicy ale żadna historia z internetu nie kończy się pozytywnie :(
 
Rozmawiałam z położną z mojego gabinetu z racji tego że ginekologa mam na 11 marca, ciągle boli mnie brzuch i to ona powiedziała żebym zrobiła bete z krwi i powtórzyła.
Jak cię niepokoi coś to idź wcześniej do gina. Betę za wiele ci nie pomoże tylko niepotrzebny stres. Ja też mam silny ból brzucha i co jakiś czas śluz z krwią więc idę jutro prywatnie do gina
 
Mam temperature pod pachą 37,6 wiem, że w ciąży ogólnie temperatura ciała jest podwyższona, ale czy az tak?
 
reklama
Mam temperature pod pachą 37,6 wiem, że w ciąży ogólnie temperatura ciała jest podwyższona, ale czy az tak?
Ja mam dokładnie taką samą.
Myślę, że jest w normie.

Dodatkowo 3 dni przed pozytywnym testem miałam jeden dzień gorączkę 38,1 (a ogólnie nigdy nie mam) i łamanie w kościach.
Myślałam, że coś mnie zbiera, a teraz jak dodaję 1+1, to chyba był to jakiś pierwszy dziwny objaw ciąży.
 
Do góry