reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny zaczynam się stresować dostałam bardzo lekkiego plamienia dziś 34 dzień od ostatniej miesiączki. Test który robiłam pokazywał blada kreskę a dziś dopiero wieczorem będę w stanie robić kolejny do lekarza nie mam jak się dziś ruszyć bo nie ma kto zostać. Zmoim synkiem:( czy któraś z was tak miala może?
 
@xyz333 jak sytuacja? Plamienie się uspokoiło?
Ja w 1 ciąży ok 7 tygodnia, zauważyłam trochę krwi podczas toalety i bardzo się przestraszyłam. Ale na szczęście pękło mi tylko naczynko w pochwie podczas wypróżniania i nic później się nie działo.

Mam nadzieję, że u ciebie będzie podobnie.
 
Myślę że warto zbadać poziom beta HCG żeby nie mieć wątpliwości.
Dziewczyny zaczynam się stresować dostałam bardzo lekkiego plamienia dziś 34 dzień od ostatniej miesiączki. Test który robiłam pokazywał blada kreskę a dziś dopiero wieczorem będę w stanie robić kolejny do lekarza nie mam jak się dziś ruszyć bo nie ma kto zostać. Zmoim synkiem:( czy któraś z was tak miala może?
 
Dziewczyny zaczynam się stresować dostałam bardzo lekkiego plamienia dziś 34 dzień od ostatniej miesiączki. Test który robiłam pokazywał blada kreskę a dziś dopiero wieczorem będę w stanie robić kolejny do lekarza nie mam jak się dziś ruszyć bo nie ma kto zostać. Zmoim synkiem:( czy któraś z was tak miala może?
Moze za niski progesteron? Albo po prostu jakies niegroźne plamienie ktore z tego co czytalam czesto sie zdarza i nie jest niczym groźnym o ile faktycznie jest lekkie.
 
@xyz333 jak sytuacja? Plamienie się uspokoiło?
Ja w 1 ciąży ok 7 tygodnia, zauważyłam trochę krwi podczas toalety i bardzo się przestraszyłam. Ale na szczęście pękło mi tylko naczynko w pochwie podczas wypróżniania i nic później się nie działo.

Mam nadzieję, że u ciebie będzie podobnie.
Dziękuję za odpowiedź. Zmieniłam wkładkę i zauważyłam jeszcze jedna malutka plamkę ale to wszystko. Kupiłam test i znowu wyszła kreska tym razem już bardziej wyraźna. Jutro mam lekarza na godzinę 18 więc mam nadzieję że trochę mnie uspokoi :)
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie czy macie juz jakies objawy? Mdłości albo bola Was piersi? Ja szczerze mowiac to jak na razie nie czuje ze jestem w ciazy, no moze od dzisiaj troche cycki zaczely mnie bolec i czasem jajnik zakłuje albo cos mnie tam w dole ciągnie jak za szybko wstanę.
 
Do góry