reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Nie wiem. Wydaje mi się że tak.
Pytam z ciekawości, czy tylko mój lekarz każe powtarzać. W pierwszej ciąży chciałam być mądra i iść na krzywą tego dnia, którego się dobrze czułam. Jakoś tak wyszło, że poszłam po 22 tygodniu. Wyniki wyszły ok, ale lekarz stwierdził, że zrobiłam za wcześnie i muszę powtórzyć za dwa tygodnie. No i faktycznie jak zrobiłam ponownie to drugi i trzeci wynik wyszedł minimalnie za wysoko, ale wystarczyła sama dieta. Teraz przynajmniej wiem, żeby nie iść za wcześnie 😁
 
reklama
Mam ochote na jakąś Mirinde :D....
Ej wy tez macie wscieklizne po dupchasonie czy to zbieg okolicznosci i odreagowywala moja psychika 3 dniowy stres bo na noc takie nerwy ze bym pol miasta zabila najchetniej.
Ja mam wścieklizne bez żadnych leków chyba hormony 😃 mnie już wku... sam fakt gotowania obiadu bo pomysłu brak
 
Maestro ! Wczoraj miałam na obiad 😃 aż wstyd za tak zbilansowaną dietę w ciąży. W pracy napisałam mężowi SMS ze ma zjechać po obiad do maka. Po pracy leżałam na kanapie i czekałam aż wróci, od 17 do 19 drzemka, od niechęci prysznic i 21 spanie. Dziś kupiłam moje pierwsze rajstopy ciążowe, chociaż trochę się obawiam, że noszę w nich ciąże spożywczą 😂
Ja wczoraj też miałam maestro na obiad 😁 o tak zdrowa i zbilansowana dieta ciężarnej 🤦
 
To co jak wejdziemy w 2 trymestr zakładamy forum zamknięte dla wszystkich tu zgromadzonych:) pewnie zacznie się chwalenie brzuszkiem sesjami ciazowymi żeby nas obce osoby nie podglądy:)
Właśnie, kurde, dzisiaj zrobiłam pierwsze zestawienie zdjęć ciążowych :-) tj. robię sobie zdjęcia odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży, staję z profilu i przodem, powtarzam je co dwa - trzy tygodnie żeby było widać jakąś różnicę. I powiem Wam, że lipa z tego straszna wyszła, bo - no dobra, widać, że brzuch jest większy od tego ze zdjęć całkiem początkowych , ale widać, że to typowo wzdęcie, także do bani takie porównanie :/
 
U mnie za to wczoraj wpadł kebab 🙋‍♀️
Także dołączam do grona ciężarnych dbających o odżywianie 😅

A tak na poważnie, to bardzo się pilnuję z jedzeniem, bo mam lekką niedowagę, a przez stres często zapominam nawet o jedzeniu. Dodatkowo te mdłości powodują, że czasem najchętniej nie jadłabym nic... Także jak pojawiła się ochota na kebaba - uległam bez większych wyrzutów sumienia 😄

Póki co u mnie królują smaki słone, ostre, kwaśne ewentualnie. Za to nie toleruję w ogóle słodkiego - od dwóch tygodni nie zjadłam nawet żadnej kostki czekolady czy ciastka 😀
 
A propos hormonów to chyba i u mnie zaczynają się jazdy, choć byłam pewna, że mnie to nie ruszy, choć ja się bardziej z tego śmieję :-D sytuacja była taka: małżonek w pracy, ja coś tam klikam na kompie i nagle dostałam na maila powiadomienie typu "Nasza nowa oferta w XYZ! Co o niej sądzisz?", a ja dosłownie wykrzyknęłam do laptopa: "Gó**no!!!!!" hahahaha :D i aż się zaśmiałam w głos 🙃
 
reklama
U mnie za to wczoraj wpadł kebab 🙋‍♀️
Także dołączam do grona ciężarnych dbających o odżywianie 😅

A tak na poważnie, to bardzo się pilnuję z jedzeniem, bo mam lekką niedowagę, a przez stres często zapominam nawet o jedzeniu. Dodatkowo te mdłości powodują, że czasem najchętniej nie jadłabym nic... Także jak pojawiła się ochota na kebaba - uległam bez większych wyrzutów sumienia 😄

Póki co u mnie królują smaki słone, ostre, kwaśne ewentualnie. Za to nie toleruję w ogóle słodkiego - od dwóch tygodni nie zjadłam nawet żadnej kostki czekolady czy ciastka 😀
Haha u mnie to samo. Prawie 3 tyg bez słodkiego, a jak pomyślę o czekoladzie to mnie mdli.
Ja jak dalej tak pójdzie to zamiast przytyć to schudnę w tej ciąży. Mnie nawet fast foody nie ruszają 🙈
 
Do góry