reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Mam identyczne, oprócz bólu piersi nie mam żadnych objawów i zaczynam się martwić, może jakbym wymiotowała i czuła jak kapeć byłabym spokojniejsza, no nie dogodzisz 🤷‍♀️😂 pierwsza wizyta w poniedziałek, więc stres już jest 😬
Ja pierwsza wizytę miałam 13.02 następna dopiero 27.03 ale 25.03 mam usg prenatalne także mam nadzieję że wytrzymam 😁 i że wszystko będzie dobrze.
 
reklama
ja 12 +1

Ja mam podobnie jak Athena. Mi lekarz powiedział, że najlepiej je robić właśnie pomiędzy 12 - 13 tyg., bo w obrazie wcześniejszym na usg może być +/- tydzień i to jest zupełnie normalne. Więc jak pójdziesz 11stego to mozesz usłyszeć, że masz wrocic za tydzien lub dwa, ale wiadomo, może się okazać, że wszystko super widać.
 
Już chciałam obstawiać, że to przez to, że jesteś po 35-tce ;) ale już nie będę kombinować z tymi testami... pójdę do labo 23-24 marca, z wynikami później 30-tego na prenatalne... I jakoś to ogarnę sobie. Finansowo mnie zaboli, ale cóż ;) raz nie zawsze, dwa nie często, haha.
 
Już chciałam obstawiać, że to przez to, że jesteś po 35-tce ;) ale już nie będę kombinować z tymi testami... pójdę do labo 23-24 marca, z wynikami później 30-tego na prenatalne... I jakoś to ogarnę sobie. Finansowo mnie zaboli, ale cóż ;) raz nie zawsze, dwa nie często, haha.
No niby tak, ale jeżeli się łapiesz na darmowe to kurde korzystaj. Ja wcześniej zamieszczałam ze skierowania listę przypadków kiedy jest refundacja. Masz jeszcze raz. Jak na coś się łapiesz to ogarnij to. Po co tracić hajs.
 

Załączniki

  • 45052C20-9727-4F79-AB75-761CFBD89610.jpeg
    45052C20-9727-4F79-AB75-761CFBD89610.jpeg
    562,5 KB · Wyświetleń: 37
hej dziewczyny🙂staram się nadrobić posty które napisalyscię ale ciężko mi to idzie bo za dużo tego wszystkiego 🙈 ja w poniedziałek mam pierwsza wizyte z położna i znowu tam spędzę 2 godziny jak poprzednim razem. Nie wiem co mi się dzieje przez ostatnie dni po prostu mam taki ucisk w żołądku jakbym była glodna ale nie jestem drazni Mnie to strasznie bo przez to jem w bardzo malych ilościach...3-4 kesy i ja się już czuje full... mam nadzieje ze to minie bo to jest jakaś masakra. Tyle w tym dobrego ze przestało mnie ciągnąć do burgerów 😂
 
reklama
No niby tak, ale jeżeli się łapiesz na darmowe to kurde korzystaj. Ja wcześniej zamieszczałam ze skierowania listę przypadków kiedy jest refundacja. Masz jeszcze raz. Jak na coś się łapiesz to ogarnij to. Po co tracić hajs.
Ja się nie kwalifikuję nigdzie ;) na te darmowe w wybranych województwach też nie :) trudno. Ogarnę jakoś :)
 
Do góry