reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

@n1k43et a nie masz niskiego ciśnienia? ja już przed ciążą miałam biedę z maseczka i brakiem tlenu i teraz jeszcze gorzej, bo i bez maseczki czasem mam wrażenie, że tlenu mi brakuje, no ale ja tak mam jak mam niskie ciśnienie
 
reklama
Powiem Wam Dziewczyny, że mam dziś silne postanowienie żeby przestać zrzędzić 😀 przed ciążą byłam taka silna babka 💪 nie poznaje siebie ostatnio. Trzeba się zebrać w sobie i przestać stękać, to może i samopoczucie się poprawi 😀
@Celia89 - jak tam na tym panieńskim? czy to dopiero dzisiaj?
Ja!! Ja to samo! Nie poznaje siebie. Wcześniej siła, pozytywnie na wszystko patrzyłam, a teraz jakaś rozhisteryzowana paniusia ;) ;) ;) [ Wczoraj szłam spać z takim postanowienie, a w nocy mega ukłucie po lewej stronie podbrzusza, wybudziło mnie to, zaraz przeszło, ale oczywiście zasnąć juz nie mogłam :D haha]
Dziś się hajtamy Xd
Uuuu to gratulacje i czekamy na wieści po (oczywiście jak już ochłoniesz ;) ) ! :)
 
Pokaż poduszkę :D też o takiej myślę. W pierwszej ciąży M mi kupił taki miękki wór długi, ale nie było porównania do poduszki mojej koleżanki i było mi niewygodnie.
Zakupiłam w smyku dokładnie taka i wygoda nie wyobrażalna
Mamy łóżko 160 cm wiec ta w kształcie c by się kiepsko zmieściła haha
 

Załączniki

  • 62DBAA85-02C1-4596-9D76-A665FF35C76E.png
    62DBAA85-02C1-4596-9D76-A665FF35C76E.png
    168,3 KB · Wyświetleń: 42
Właśnie w Polsce za mało bierzemy tej witaminy D. Normy też zaniżone. Norma funkcjonalna zdaniem specjalistów (czyli kiedy organizm dobrze funkcjonuje to ok 70. A u nas lekarze się cieszą że ktoś ma wynik 30. A przy 30 tarczyca przykładowo sobie nie radzi z produkcją hormonów. Ja biorę codziennie 8000 jednostek bez stresu i i tak mam poziom 44 który bardzo wolno rośnie.
 
Ja!! Ja to samo! Nie poznaje siebie. Wcześniej siła, pozytywnie na wszystko patrzyłam, a teraz jakaś rozhisteryzowana paniusia ;) ;) ;) [ Wczoraj szłam spać z takim postanowienie, a w nocy mega ukłucie po lewej stronie podbrzusza, wybudziło mnie to, zaraz przeszło, ale oczywiście zasnąć juz nie mogłam :D haha]

Uuuu to gratulacje i czekamy na wieści po (oczywiście jak już ochłoniesz ;) ) ! :)
Przybijam pionę! U mnie identycznie - wcześniej byłam jak taki harpagan, mało rzeczy było w stanie mnie złamać czy zasmucić. A teraz jak nie radzę sobie z tymi dziadowskimi dolegliwościami to zauważyłam, że z dnia na dzień staję się coraz większą "memeją" :-/
Z drugiej strony - myślę sobie - może trzeba po prostu przeczekać... minie ten kiepski czas i wszystko wróci do normy (?)
 
reklama
@n1k43et a nie masz niskiego ciśnienia? ja już przed ciążą miałam biedę z maseczka i brakiem tlenu i teraz jeszcze gorzej, bo i bez maseczki czasem mam wrażenie, że tlenu mi brakuje, no ale ja tak mam jak mam niskie ciśnienie
Ja zawsze miałam lekko za wysokie, bo piłam bardzo dużo kaw. Odkąd jestem w ciąży mam takie "akurat", bo nie mogę patrzeć na kawę, ale to może mieć sens - może jestem przyzwyczajona do standardowo lekko podwyższonego i teraz przy tym właściwym czuję się źle 🤔
 
Do góry