reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

A mam jeszcze jedno pytanie do posiadaczek psiaków - znajoma mi mówiła, że jak zaszła w ciążę to jej pies zaczął się inaczej w stosunku do niej zachowywać, jakby bardziej ją chronił, kładł pyszczek na jej brzuchu, itp. czy Wasze psiaki też w jakiś sposób zmieniły swoje zachowanie? Zastanawiam się czy to możliwe żeby psiaki wyczuwały ten odmienny stan. Jestem zdania, że tak, bo to bardzo mądre stworzonka :-)
moje to od zawsze przytulasy, ale starsza tak jak zawsze kładła się poprostu obok tak teraz często kładzie się pyskiem na brzuchu 🐕❤️
 
reklama
Czesc octoberMaMas🤗ale cudownie się Was czyta i ogląda te pięknie zdjęcia Waszych dzieci❤️Ja już się wstałam jakiś czas temu ale czytałam i postanowiłam się odezwać jak już będę miała dziecię na foto ale to dopiero w poniedziałek 😱iiiii nie mogę wytrzymać tzn mam stresa tez tak miałyście?jejuuuu aż się trzęsę i czarne myśli durna mam🤦‍♀️
Nie przejmuj się, ja tez się stresowałam przed pierwszym USG i sobie powtarzałam ze jak będzie serduszko to przestane się stresować, a i tak się nadal stresuje 🙀🙀 pierwszy trymestr taki jest niestety, ale już niedługo!
 
A mam jeszcze jedno pytanie do posiadaczek psiaków - znajoma mi mówiła, że jak zaszła w ciążę to jej pies zaczął się inaczej w stosunku do niej zachowywać, jakby bardziej ją chronił, kładł pyszczek na jej brzuchu, itp. czy Wasze psiaki też w jakiś sposób zmieniły swoje zachowanie? Zastanawiam się czy to możliwe żeby psiaki wyczuwały ten odmienny stan. Jestem zdania, że tak, bo to bardzo mądre stworzonka :-)
Ja mam chihuahua. I odkąd młoda jest na świecie to mam ochotę ja udusić 2 razy w tygodniu.. szczekanie doprowadza mnie do szału [emoji36]
Moja zaczęła bardziej za mną łazić. W pierwszej ciąży chyba też tak było.ale absolutnie nie miało to przełożenia na opiekuńczość w stosunku do niemowlaka po porodzie. Był foch i przez dobre pół roku nie chciała nawet podejść do dziecka.

U nas imię dla chłopca tak jak w poprzednim podejściu czyli Leon a dla dziewczynki u mnie Blanka albo Zosia ale tatuś nie chce nawet zaczynać tematu bo wierzy w syna [emoji28]
IMG_20201218_180334.jpeg
 
Każda miała czy ta ciąża jest i gdzie jest lub czy Jeszce jest Xd czekam do ruchów płodu. Dobrze że ciąża nie trwa wiecznie i licząc równo 40 tyg zostały mi już tylko 32. Jupiiiiii Xd
Dziekuje❤️Dokładnie o to chodzi czy ta ciąża tam jest i czy dziecię ma się dobrze mi zostało wg om jeszcze niecałe 30tygodni. No nic oby do poniedziałku 🥳🥳to moja trzecia ciąża a świruje jak nowicjuszka 🤭no to dołączę do tematu imion mam dwie córki Alicję i Olivie a mój aktualny chlopak (jestem po rozwodzie 7lat)ma córkę Maje i syna Kacpra ale tu pojawia się problem dla dziewczynki mamy kilka opcji Lilka,Lenka,Lisa a dla chłopca ooooo grubo bo nic mi nie się podoba na sto procent 🤷‍♀️myślimy nad Eryk, Bruno, Dawid. Ale macie psiaki oooo jaaaa...tez chcemy fajnie by było żeby bobo się wychowywało z psiakiem a córki mam duże i chętne są na psa niebył by problem ale jak zwykle jest problem bo nie mogą się dogadać jaka rasa 🤭Tak czytam o tych Waszych badaniach ze tak super macie wszystko pod kontrola a ja (mieszkamy w Holandii) miałam jedno badanie krwi miesiąc temu i to na tyle 🤷‍♀️Nawet nie mam wglądu w wyniki dopiero na kolejnej wizycie u położnej się dowiem. Przed samym zajściem w ciąże(w październiku) miałam usuwane guzy z macicy i chyba tym bardziej boje się czy dzidzia się ładnie zagnieździła.
 
Nie przejmuj się, ja tez się stresowałam przed pierwszym USG i sobie powtarzałam ze jak będzie serduszko to przestane się stresować, a i tak się nadal stresuje 🙀🙀 pierwszy trymestr taki jest niestety, ale już niedługo!
Ojejku wiecie co ta grupa naprawde wspiera🤗no nie do wiary, ze myślałam ze samo zajście w ciąże to już koniec stresów...naiwna ja 🤭
 
Dziewczyny, czy macie już imiona? Czy zastanawiacie się już? A może macie już jakieś swoje ulubione typy? Podzielcie się :) ostatnio słuchałam w radio audycji o imionach i akurat trafiłam na moment jak omawiane były imiona męskie. Najbardziej popularne obecnie to Antoni i Jan, następnie Aleksander i Jakub a na szarym końcu są imiona takie jak Ryszard, Waldemar. Za imie uniwersalne i obecne we wszystkich pokoleniach zostało uznane imie Krzysztof 😉 Niestety chyba przegapiłam cześć o dziewczynkach.
Amelia/Hanna lub Maksymilian/Nikodem :)
 
reklama
Do góry