reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Przecież możesz go zapytać wprost dlaczego Cię kieruje.
Wydaje mi sie ze z automatu. Jest bardziej taki zapobiegawczy i rygorystyczny od poprzedniego. tamten to mi polowy rzeczy nie robil. Jak mi dziewczyny pisaly jakie maja badania to mi galy wywalalo co to. Nawet nie dopilnowal mi pobrania GBS a w szpitalu to olali i bez wiedzy czy mam czy nie ladowali we mnie antybiotyk bo tak i cytologii w 3 trymestrze tez mi nie pobieral o co mam zal bo po ciazy nagle cytologia wyszla asc us i nigdy sie nie dowiem czy cokolwiek zaczelo sie dziac w ciazy jeszcze, czy zostalam zarazona hpv w szpitalu dlatego po pologu mi wyszly takie kwiatki.
 
reklama
Dzięki wielkie, bo zaraz jak kotka będę tarła dupskiem o asfalt, tak swędzi
Ja wiem kochana jak to swedzi. Najgorzej o tym nie myslec i sie nie drapac. Stare baby to se oklady z jogurtow robily ale w ciazy bym nie ryzykowala. Za to mozesz zaczac jesc duzo jugurtow naturalnych. Troche uzasadowic ph w organizmie. Grzyby wola kwasne srodowkisko.
 
Czy Wy sobie możecie wyobrazić, ze ten mały 3latek powiedział mamie ze mam dzidzie w brzuchu i on do niego mówił 😱😱😱ja ***** nie mogę się pozbierać ,co za mały szaman 🤯🤯powiedziała ze pół roku temu mieli taka sama sytuacje pani w żłobku była w ciazy na początku i nie mówiła bo za wcześnie i on tez wyczuł, jakbym plaskacza dostała!!!!
 
Czy Wy sobie możecie wyobrazić, ze ten mały 3latek powiedział mamie ze mam dzidzie w brzuchu i on do niego mówił 😱😱😱ja ***** nie mogę się pozbierać ,co za mały szaman 🤯🤯powiedziała ze pół roku temu mieli taka sama sytuacje pani w żłobku była w ciazy na początku i nie mówiła bo za wcześnie i on tez wyczuł, jakbym plaskacza dostała!!!!
:D dlatego moja chyba tez czuje bo jest tak oparta skakac mi na brzuch i mnie kopac jakby czula konkurencje. Kot to napewno wie bo on sie specyficznie zachowuje co moja ciaze. Jego marzeniem jest spac na moim brzuchu.
 
Hej dziewczyny, ja miałam mieć wizytę 18 i lipa musiałam przełożyć bo miałam pilny wyjazd a teraz idę dopiero 1 kwietnia rano na prenatalne a popołudniu do gina. Dzisiaj byłam w aptece, bo dosłownie od 2 dni mnie tak krocze swędzi, że szok zaczerwienione wszystko mam, babka w aptece mówiła że może być wina wysokiego cukru 🤷‍♀️ a tak to mało wiele. Dzisiaj nax,la mnie ochota na sałatkę i nikt w domu że mną niechce jeść, salatka ze szpinakiem i buraczkiem No i feta😋 pycha
Ja tez tydzień temu miałam ten sam problem, piekło,swedzialo ale ja na początku ciazy już poprosiłam o maść w razie W dla ciężarnych no i pomogła ale tak jogurty, kefiry,mleko poszły w ruch i może to tez tego zasługa ze szybko minęło no i wietrzonko😉
 
:D dlatego moja chyba tez czuje bo jest tak oparta skakac mi na brzuch i mnie kopac jakby czula konkurencje. Kot to napewno wie bo on sie specyficznie zachowuje co moja ciaze. Jego marzeniem jest spac na moim brzuchu.
Czyli coś jest na rzeczy, ale mówię Wam on mnie tak obserwował cały czas, aż się bałam a potem jak ona mi to powiedziała to już w ogóle zdębiałam.
 
A mi gin kazałam brać clotrimazol dopochwowo i smarować na zewnątrz. Pytałam też w szpitalu czy oby to nie zaszkodziło to mówili że nie. Kurcze co lekarz to inna szkoła 🙈
 
Ja wlasnie usiadłam od rana na biegu, na jutro zaprosiłam moje psiapsioly na kawke i powiem im o ciazy, nawet nie maja pojęcia ze coś było na rzeczy także na pewno będzie jazda haha🤪no i wysprzatalismy cała chatę bo w tygodniu lipa z czasem no i naprawde plecy i nogi tak mnie bolą ze już dzisiaj nie wykonam żadnego ruchu a mam taka ochotę na chipsy zielona cebulkę 🤭o jaaaa...
 
reklama
Ja też mam bóle w podbrzuszu. Po prawej stronie to już w ogóle masakra. Mam na jajnikach torbiele i może to od nich? Boli jak stoję, ja siadam i wstaje. Boli mnie też tak jakby przy odbycie jak siadam i ogólnie czuję parcie na odbyt i ból. Czytałam, że to może być przez płyn, który się sączy i zbiera w zatoce Douglasa. Lekarz nic konkretnego mi nie powiedział, zbadał wczoraj te jajniki i mówił o torbielach. Zapisał luteinę i tyle. Ale czy te wszystkie dolegliwości mogą być przez te torbiele?
Ten mój lekarz jest ok. Prowadzi mi czwartą ciążę, ale jednak ostatnio mam wrażenie że więcej spraw bagatelizuje. Kwas foliowy też olał... A mam ewidentnie ponad normę (28 ng/ml). Może ktoś mógłby polecić mi innego gina w Warszawie? Aktualnie 9 tc.
Tomasz Songin - Bardzo dobkladny lekarz, wszystko opisuje łopatologicznie, odpowiada na każde pytania. Gdybym nie miała tak wiele problemów na pewno to o. Prowadziłby moja ciąże. Prowadził ciąże znajomych i serio każdy chwali.
Czy Wy sobie możecie wyobrazić, ze ten mały 3latek powiedział mamie ze mam dzidzie w brzuchu i on do niego mówił 😱😱😱ja ***** nie mogę się pozbierać ,co za mały szaman 🤯🤯powiedziała ze pół roku temu mieli taka sama sytuacje pani w żłobku była w ciazy na początku i nie mówiła bo za wcześnie i on tez wyczuł, jakbym plaskacza dostała!!!!
Bała bym się tego dziecka. Szok!
 
Do góry