reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

[emoji1787][emoji1787][emoji1787] Nie wykluczone że zwiedzę to miejsce po pappie bo też będę bliska zawału [emoji2356]
A jeszcze taki humor lekarski. Lekarz z powagą mierzy, wykonuje USG i ja do doktora niech Pan coś powie bo zaraz zawału dostanę ... Na co wyluzowany mówi : obok mamy pracownię kardiologii inwazyjnej, zatem w razie potrzeby trafi Pani szybko we właściwe miejsce;))
 
reklama
Kwas foliowy miałam
Wrzesień- powyżej 24 (w labie nie było górnej normy ) więc za dużo
Grudzień- powyżej 24
Luty- 21 więc zaczęło spadać

Wrzesień- kwas foliowy w erytrocytach 1302 przy normie 140- 836

W grudniu przeszłam miesiąc detoksu na tym enterosgelu i kąpieli magnezowej. Przyjmowałam mimo wszystko metylowany kwas foliowy ok 800 jednostek (jestem w grupie ryzyka przez obciążony wywiad ze strony mamy). Niedługo sprawdzę znów jaki jest poziom.
Przypominam się. Napisz w wolnej chwili dokładnie jak to było u Ciebie z tym kwasem foliowym, homocysteina itd.
 
Cześć dziewczyny, w sobotę byłam na usg prenatalnym koszt 300 zł + 200 zł test podwójny. A jakie ceny u Was?
Poznań cena taka sama
Dziewczyny ja to mam zrytą banie, wszyscy mówią ze w łonie matki to ciepło, bezpiecznie, a na świecie same niebiezpieczenstwa a ja niestety zachowuje się tak jakby w moim łonie miało się stać coś złego a jak już wyjdzie na ten świat to będzie obok mnie, utulę, ucałuje i wszystko będzie dobrze. Jak tylko będę miała już dzidzie w ramionach [emoji3531]
Wtedy dopiero się zacznie strach [emoji85]
:p przypominam, o zamniętej gr dla chętnych bo nie wszytskie was widzę @PierwszaFasolka2020 @Hashi kto tam jeszcze :p
Ja się niby zapisałam ale nie mogę jej znaleźć w apce [emoji848] Jestem tam na liście?
 
Właśnie widziałam i zastanawiam się, czy wie to ze strony internetowej czy dzwoniła. Bo na stronie faktycznie jest informacja, że do końca 2020 natomiast telefonicznie ustaliłamtermin jakoś 2 tyg. temu i miejsca jeszcze były.
Dzwoniłam najpierw do Bielska bo to bardziej moje okolice ale tam już nie było miejsc i przekierowali mnie na Katowice. Gorzej jak się źle dogadałam z tą babką i ona mnie zapisała na skierowanie z NFZ. Do teraz byłam pewna 100%, że z programu unijnego ale już nie wiem nic :D i ogarnęła mnie panika co to narobiłam bo mózg naprawdę momentami mi odmawia posłuszeństwa :D
Dowiem się po 17.00 jak już tam dojadę, tak czy inaczej nie wyjdę dziś bez badania choćbym miała zapłacić.

Dzięki za radę z prendrive - mam już ustawione przypomnienie, żeby spakować :)
Mi w sumie w obie strony jednakowo, ale bardziej lubię się poruszać po Bielsku niż po Katowicach 😉
 
Zgrałam głupią i dzwoniłam tam teraz bo bym zeszła na zawał do wieczora,że mi jednak nie zrobią tych badań lun cokolwiek - są miejsca z programu (trzy razy pytałam czy na pewno nie trzeba skierowania :D ), na ten tydzień już nie ale w kolejnym na 1 kwietnia. Nagranie na pendrive 80zł, na płytę 70zł. Nie można mieć własnego pendrive, trzeba kupić u nich.
To super🤩 daj znać jak wrażenia i u jakiego lekarza byłaś
 
W sumie to jak załączasz adres grupy to ja widzę to: i absolutnie nie da się tego kliknąć
Screenshot_20210322_202033_com.vbulletin.build_101.jpeg
Screenshot_20210322_202028_com.vbulletin.build_101.jpeg
Screenshot_20210322_202040_com.vbulletin.build_101.jpeg
 
reklama
Do góry