reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Moje TSH najnowsze 2,2. Boję się chwalić ale przeszły mi wymioty i mdłości w baaardzo dużej części, śpioch jestem jak byłam bez zmian ale od razu trochę lepiej się żyje 💪 już w poniedziałek więc za niecały tydzień mam usg prenatalne, czas leci jak szalony. Koszt u mnie 350 usg +205 pappa. Kosztują już te nasze kilkucentymetrowe szkraby! Życzę wszystkim miłego dzionka i dużo słońca wchodząc do pracy, liczę na pogodny spacer po robocie
 
reklama
A ja mam pytanie odnośnie mojego terminu badań prenatalnych - zapisałam się na 7 kwietnia, czyli wtedy wyjdzie mi dokładnie 12tc.+ 6. Czy to nie za późno? Niestety lekarka, która będzie mi wykonywała usg, robi to tylko w środy, a tydzień wcześniej miałabym końcówkę 12 tc więc uznałam, że to za wcześnie. Co myślicie?
 
A ja mam pytanie odnośnie mojego terminu badań prenatalnych - zapisałam się na 7 kwietnia, czyli wtedy wyjdzie mi dokładnie 12tc.+ 6. Czy to nie za późno? Niestety lekarka, która będzie mi wykonywała usg, robi to tylko w środy, a tydzień wcześniej miałabym końcówkę 12 tc więc uznałam, że to za wcześnie. Co myślicie?
Do 13 +6 można robić. Więc u Ciebie będzie ok.
 
A ja mam pytanie odnośnie mojego terminu badań prenatalnych - zapisałam się na 7 kwietnia, czyli wtedy wyjdzie mi dokładnie 12tc.+ 6. Czy to nie za późno? Niestety lekarka, która będzie mi wykonywała usg, robi to tylko w środy, a tydzień wcześniej miałabym końcówkę 12 tc więc uznałam, że to za wcześnie. Co myślicie?
Jest ok. Mój Pindek jak go wczoraj nazwał doktor jest większy niż termin z OM. Byłam 12,4 a w usg wyszło, że to 13,1 i doktor zrobił pomiary i wszystko jest dobrze.
 
To my ;)) 13.1 tydz wg USG ;)
 

Załączniki

  • 0DBFA357-7936-4166-B7AF-D9109C82DDC5.jpeg
    0DBFA357-7936-4166-B7AF-D9109C82DDC5.jpeg
    71,3 KB · Wyświetleń: 87
reklama
Do góry