reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Dziewczyny kochane właśnie dzwoniła moja ginekolog. Są wyniki NIPT nie stwierdzono trisomii 21 ani pozostałych dwóch. Popłakałam sie jej w telefon. Ale jutro musze jechać do niej i tak ze względu na skurcze macicy, bo to dokładnie ten sam czas kiedy poronilam przez skurcze ostatnio. Także sprawdzimy szyjkę czy się nie skraca i zrobimy wymazy na bakterie ewentualne. Mam nadzieję że w końcu bedzie juz tylko dobrze
To rewelacyjna wiadomość, gratuluje mamo zdrowej dziewczynki, teraz już wszystko będzie pięknie! <3
 
reklama
Dziewczyny kochane właśnie dzwoniła moja ginekolog. Są wyniki NIPT nie stwierdzono trisomii 21 ani pozostałych dwóch. Popłakałam sie jej w telefon. Ale jutro musze jechać do niej i tak ze względu na skurcze macicy, bo to dokładnie ten sam czas kiedy poronilam przez skurcze ostatnio. Także sprawdzimy szyjkę czy się nie skraca i zrobimy wymazy na bakterie ewentualne. Mam nadzieję że w końcu bedzie juz tylko dobrze
To wspaniałe wiadomości 😊 Gratuluję z całego serca. Teraz możesz być już spokojniejsza 😊 Trzymam kciuki za kolejne dobre wieści po dzisiejszej wizycie 😊
 
Dziewczyny kochane właśnie dzwoniła moja ginekolog. Są wyniki NIPT nie stwierdzono trisomii 21 ani pozostałych dwóch. Popłakałam sie jej w telefon. Ale jutro musze jechać do niej i tak ze względu na skurcze macicy, bo to dokładnie ten sam czas kiedy poronilam przez skurcze ostatnio. Także sprawdzimy szyjkę czy się nie skraca i zrobimy wymazy na bakterie ewentualne. Mam nadzieję że w końcu bedzie juz tylko dobrze
wiedziałam, że wszystko będzie dobrze 🥰 teraz kochana bądź już spokojna i ciesz się ciaza 🥳🥳🥳
 
Dziewczyny!
Ponad miesiąc czekałam na wyniki badań prenatalnych... Ryzyko trzech trisomii niewielkie, w opisie lekarz napisał: wynik prawidłowy.
Ale martwi mnie ryzyko samoistnego porodu przedwczesnego przed 34tc, u mnie to 1:93. Do wizyty u lekarza prowadzącego jeszcze dwa tygodnie 😔 staram się podchodzić do tego na spokojnie, ale chwilami nie do końca mi się to udaje...
 
Ja mam 1:110, jutro mam wizytę u gin, to zapytam czy jest to powód do zmartwień :)
Dziewczyny!
Ponad miesiąc czekałam na wyniki badań prenatalnych... Ryzyko trzech trisomii niewielkie, w opisie lekarz napisał: wynik prawidłowy.
Ale martwi mnie ryzyko samoistnego porodu przedwczesnego przed 34tc, u mnie to 1:93. Do wizyty u lekarza prowadzącego jeszcze dwa tygodnie [emoji17] staram się podchodzić do tego na spokojnie, ale chwilami nie do końca mi się to udaje...
 
Dziewczyny kochane właśnie dzwoniła moja ginekolog. Są wyniki NIPT nie stwierdzono trisomii 21 ani pozostałych dwóch. Popłakałam sie jej w telefon. Ale jutro musze jechać do niej i tak ze względu na skurcze macicy, bo to dokładnie ten sam czas kiedy poronilam przez skurcze ostatnio. Także sprawdzimy szyjkę czy się nie skraca i zrobimy wymazy na bakterie ewentualne. Mam nadzieję że w końcu bedzie juz tylko dob
Nawet nie wiesz jak się cieszę !!! 💐❤️💐❤️💐
I do tego jeszcze DZIEWCzynka ❤️❤️❤️❤️
Teraz już mamy spokojne ciąże i cieszmy się nimi 🤗🤗
 
Dziewczyny!
Ponad miesiąc czekałam na wyniki badań prenatalnych... Ryzyko trzech trisomii niewielkie, w opisie lekarz napisał: wynik prawidłowy.
Ale martwi mnie ryzyko samoistnego porodu przedwczesnego przed 34tc, u mnie to 1:93. Do wizyty u lekarza prowadzącego jeszcze dwa tygodnie 😔 staram się podchodzić do tego na spokojnie, ale chwilami nie do końca mi się to udaje...
Ja bym sie na zapas nie martwila. Teraz daja sterydy na plocka i po 28 tc dzieci maja niemalze 100% szanse na przezycie, a 34 to juz w ogole swiat i ludzie praktycznie bez ryzyka wad wczesniaczych.
 
Nawet nie wiesz jak się cieszę !!! 💐❤️💐❤️💐
I do tego jeszcze DZIEWCzynka ❤️❤️❤️❤️
Teraz już mamy spokojne ciąże i cieszmy się nimi 🤗🤗
Tak, teraz już obie jesteśmy spokojniejsze. Ja jeszcze wczoraj dodatkowo miałam wizytę sprawdzić moją napinającą się macicę. Podłączyli mi KTG ale tylko ten czujnik na skurcze i na szczęście są tylko te normalne na tym etapie ciąży, szyjka 4cm, twarda.
A wiesz już kto u ciebie mieszka w brzuszku? 🙂 Ty też miałaś trochę stresu z tego co pamiętam.
 
reklama
Tak, teraz już obie jesteśmy spokojniejsze. Ja jeszcze wczoraj dodatkowo miałam wizytę sprawdzić moją napinającą się macicę. Podłączyli mi KTG ale tylko ten czujnik na skurcze i na szczęście są tylko te normalne na tym etapie ciąży, szyjka 4cm, twarda.
A wiesz już kto u ciebie mieszka w brzuszku? 🙂 Ty też miałaś trochę stresu z tego co pamiętam.
Tak, wiem ! U mnie też dziewczynka 🌷💐

Może tak nie skromnie napisze, wiedziałam że będzie dziewczynka jak tylko zobaczyłam 2 kreski na teście 😁miałam takie wewnętrzne przekonanie 💪🏽
 
Do góry