reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
A wy jak często czujecie swoje dzieciaczki jak już poczulyscie pierwsze ruchy?
Ja różnie. Wczoraj np mieliśmy bardzo aktywny dzień i w pewnym momencie jak to ja już w głowie pełno myśli czy wszystko jest w porządku czy to normalne że wierci się aż tak, a z drugiej strony pół dnia leżałam z ręką na brzuchu i czekałam na nie 😍
 
A wy jak często czujecie swoje dzieciaczki jak już poczulyscie pierwsze ruchy?
18+3 i dalej nic, może raz albo to jelita były i się trochę martwię, ale wiem, że ma jeszcze czas, ale dalej ta obawa jest, gdy tyle dziewczyn pisze, że już poczuło wcześniej, nawet w 14 tyg.
 
Ja dzisiaj 16+6 i czuję już nie łaskotanie ale hmm nie wiem jak to opisać 🤔 ewidentnie że coś się rusza w macicy. Raz czułam jakby mi, ktoś po drugiej stronie palcem przejechał że poczułam ręką przyłożoną do brzucha. A tak to jak odpowiednio się malutka ułoży to przykładając dłoń wyczułam jak się coś rusza pod dłonią
 
U mnie 17+0 i nic jeszcze nie czuję. Ale nie wiem nawet czego się spodziewać, czy te ruchy czuje się jako typowe kopnięcia czy na początku i to w pierwszej ciąży jako jakieś np. łaskotanie 😅
Na początku to laskotanie, ale ja tego nie liczyłam jako ruch :) potem poczujesz pierwsze pukniecie od środka 😍 taki delikatny kopniak 😍 będziesz pewna że to to 😀
 
18+3 i dalej nic, może raz albo to jelita były i się trochę martwię, ale wiem, że ma jeszcze czas, ale dalej ta obawa jest, gdy tyle dziewczyn pisze, że już poczuło wcześniej, nawet w 14 tyg.
Jeszcze ma czas, spokojnie :) to jest bardzo indywidualne :) A to Twoja pierwsza ciąża?
Ja w pierwszej poczułam dopiero ok 21tc :)
 
wiecie czy w ciąży można normalnie na strzelnicę? w sensie mam zajęcia na studiach ze strzelnictwa i nie wiem czy mogę w tym stanie
 
reklama
Do góry