reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, miewacie taki ćmiący/miesiączkowy ból w dole pleców? Nad pośladkami? Albo miewalyście w poprzednich ciążach? U mnie prawie 37 tydzień, częste skurcze przepowiadające, lekarz mówił, że spodziewa się szybszego rozwiązania. Ból nie jest silny, po prostu nieprzyjemny, jakby coś się ,,rozluźniało”, co jakiś czas puszcza
 
Mam tak czasami, takie typowe bóle miesiączkowe (u mnie czasami ból "ciągnie" aż po udach, ale zawsze tak miałam przy miesiączkach) :) dzisiaj wizyta u lekarza, zobaczymy co powie :)
Dziewczyny, miewacie taki ćmiący/miesiączkowy ból w dole pleców? Nad pośladkami? Albo miewalyście w poprzednich ciążach? U mnie prawie 37 tydzień, częste skurcze przepowiadające, lekarz mówił, że spodziewa się szybszego rozwiązania. Ból nie jest silny, po prostu nieprzyjemny, jakby coś się ,,rozluźniało”, co jakiś czas puszcza
 
Dziewczyny, miewacie taki ćmiący/miesiączkowy ból w dole pleców? Nad pośladkami? Albo miewalyście w poprzednich ciążach? U mnie prawie 37 tydzień, częste skurcze przepowiadające, lekarz mówił, że spodziewa się szybszego rozwiązania. Ból nie jest silny, po prostu nieprzyjemny, jakby coś się ,,rozluźniało”, co jakiś czas puszcza
Ja też tak mam że Ciągnie najpierw w pachwinach typowo miesiaczkowy bol i potem boli na dole w plecach.I jak to łapie to czuje gorzej parcie na pęcherz😊Mi się wydaje że to boli bardziej od nacisku dzidziusia,coraz większy jest😊
Ja już mam dzisiaj 35+3 😊
 
Witam
I Ja już urodziłam 5.10.2021.Córeczka Oliwia 2400g i 50 cm ❤Przez cesarskie cięcie w 36tc
Ze względu na zagrażający stan przedrzucawkowy 😊
Gratuluję serdecznie ❤️życzę Wam obu dużo zdrowka! A ja 37 tc, mała 3300 już waży, bóle coraz częściej (właśnie mnie obudzily), więc tez liczę, że wkrotce zobacze również swoją córeczkę ☺️
 
reklama
Do góry