reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Cześć dziewczyny 😀 nieśmiało witam się i ja. Wszystkim wam gratuluję i zdrowej i spokojnej ciąży życzę 😀 Dzisiaj 28 dzień cyklu, rano zrobiłam test i wyszedł cień kreski, za dwa dni powtórzę i zobaczymy czy będzie wyraźniejsza kreska. Cykle mam różnie, ostatni trwał 26 dni a bywały i 32 dniowe, także nawet nie wiem kiedy dokładnie okres miałby przyjść. Przeszłam już trzy ciąże biochemiczne więc na razie z dystansem i na spokojnie do tego podchodzę i czekam na rozwój sytuacji 😀 dołączam zdjęcie mojego testu
IMG_20210210_073200.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20210210_073200.jpg
    IMG_20210210_073200.jpg
    170 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Cześć dziewczyny 😀 nieśmiało witam się i ja. Wszystkim wam gratuluję i zdrowej i spokojnej ciąży życzę 😀 Dzisiaj 28 dzień cyklu, rano zrobiłam test i wyszedł cień kreski, za dwa dni powtórzę i zobaczymy czy będzie wyraźniejsza kreska. Cykle mam różnie, ostatni trwał 26 dni a bywały i 32 dniowe, także nawet nie wiem kiedy dokładnie okres miałby przyjść. Przeszłam już trzy ciąże biochemiczne więc na razie z dystansem i na spokojnie do tego podchodzę i czekam na rozwój sytuacji 😀 dołączam zdjęcie mojego testu Zobacz załącznik 1236624
Gratuluje :) Ja jednego dnia mialam bladziocha w 24 a w 25 czyli wczoraj twardy dowod na to ze bede mama :D
 
:p Mi sie do lekarza nie spieszy. Dopiero po pierwszej wizycie pewnie zaczne sie cieszyc ciaza. No zalezy co mi powie. dzis 3+6 :p a planuje isc dopiero 6 tc/7tc. 26 -5 luty a 6 biore slub haha... :D
No to nie wiadomo do czego odliczać :D do wizyty czy do ślubu! :) Super!
 
Cześć dziewczyny 😀 nieśmiało witam się i ja. Wszystkim wam gratuluję i zdrowej i spokojnej ciąży życzę 😀 Dzisiaj 28 dzień cyklu, rano zrobiłam test i wyszedł cień kreski, za dwa dni powtórzę i zobaczymy czy będzie wyraźniejsza kreska. Cykle mam różnie, ostatni trwał 26 dni a bywały i 32 dniowe, także nawet nie wiem kiedy dokładnie okres miałby przyjść. Przeszłam już trzy ciąże biochemiczne więc na razie z dystansem i na spokojnie do tego podchodzę i czekam na rozwój sytuacji 😀 dołączam zdjęcie mojego testu Zobacz załącznik 1236624
Witamy, witamy! :D
 
Cześć dziewczyny 😀 nieśmiało witam się i ja. Wszystkim wam gratuluję i zdrowej i spokojnej ciąży życzę 😀 Dzisiaj 28 dzień cyklu, rano zrobiłam test i wyszedł cień kreski, za dwa dni powtórzę i zobaczymy czy będzie wyraźniejsza kreska. Cykle mam różnie, ostatni trwał 26 dni a bywały i 32 dniowe, także nawet nie wiem kiedy dokładnie okres miałby przyjść. Przeszłam już trzy ciąże biochemiczne więc na razie z dystansem i na spokojnie do tego podchodzę i czekam na rozwój sytuacji 😀 dołączam zdjęcie mojego testu
Cześć dziewczyny 😀 nieśmiało witam się i ja. Wszystkim wam gratuluję i zdrowej i spokojnej ciąży życzę 😀 Dzisiaj 28 dzień cyklu, rano zrobiłam test i wyszedł cień kreski, za dwa dni powtórzę i zobaczymy czy będzie wyraźniejsza kreska. Cykle mam różnie, ostatni trwał 26 dni a bywały i 32 dniowe, także nawet nie wiem kiedy dokładnie okres miałby przyjść. Przeszłam już trzy ciąże biochemiczne więc na razie z dystansem i na spokojnie do tego podchodzę i czekam na rozwój sytuacji 😀 dołączam zdjęcie mojego testu Zobacz załącznik 1236624
Tryzmam mocno kciuki! Ja przeszłam 2 biochemiczne, w tej ciąży widziałam już pęcherzyk, więc mam nadzieję, że nam sie uda :D Jestem obstawiona lekami teraz, a Ty?
 
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie 😉 mam nadzieję że wszystkie dotrwamy do października😀 ja już mam dwoje dzieci i zapragnęło nam się trzecie 😉 i tak jak pisałam, przeszłam też trzy ciążę biochemiczne więc troszkę już za mną. Lata też już nie te bo w styczniu skończyłam 34 lata, i mam w związku z tym trochę obawy czy wszystko będzie dobrze, czy dam radę itp. ale póki co myślę pozytywnie 😀
 
reklama
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie 😉 mam nadzieję że wszystkie dotrwamy do października😀 ja już mam dwoje dzieci i zapragnęło nam się trzecie 😉 i tak jak pisałam, przeszłam też trzy ciążę biochemiczne więc troszkę już za mną. Lata też już nie te bo w styczniu skończyłam 34 lata, i mam w związku z tym trochę obawy czy wszystko będzie dobrze, czy dam radę itp. ale póki co myślę pozytywnie 😀
My też trzecie❤️ staraliśmy się prawie 2 lata, ale żadnych strat, to teraz już musi być dobrze✊ pochwal się co już macie na pokładzie, my mamy dwóch chłopaków, 14 i 9 no i wiek podobny, ja mam 32🙂
 
Do góry