reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny :) ja według kalkulatorów na 02.10👌🏻❤️Lekarza mam na 06.02.2020 Aczkolwiek niedowierzalam jak zobaczyłam test bo robiłam Go pierwszy raz z krwi kreski byly dwie ale jedna byla bardzo blada - ponowiłam test wyszło tak samo, pojechałam do lekarza po skierowanie na betę, ale po powrocie do domu w razie w kupiłam zwykły strumieniowy i płytkowy i oba wyszły pozytywne już wyraźne obie kreski :) Aneta wyszła 102,94 wiec się udało. Wedlug aplikacji i kalkulatora to 5+0, jest to moja pierwsza ciąża😌🤰
 
To super i będziesz powtarzać? Ja właśnie w kolejce jestem do labo na bete. U mnie wychodzi niby 4tydzien dzisiaj
Hej dziewczyny :) ja według kalkulatorów na 02.10[emoji1305][emoji3590]Lekarza mam na 06.02.2020 Aczkolwiek niedowierzalam jak zobaczyłam test bo robiłam Go pierwszy raz z krwi kreski byly dwie ale jedna byla bardzo blada - ponowiłam test wyszło tak samo, pojechałam do lekarza po skierowanie na betę, ale po powrocie do domu w razie w kupiłam zwykły strumieniowy i płytkowy i oba wyszły pozytywne już wyraźne obie kreski :) Aneta wyszła 102,94 wiec się udało. Wedlug aplikacji i kalkulatora to 5+0, jest to moja pierwsza ciąża[emoji18][emoji1768]
 
Trochę za szybko wizyta pewnie. Cierpliwość to jedyna droga. Też mam wizytę za dwa tygodnie i już mnie skręca i też mam masę lęków. Poroniłam w listopadzie. To normalne że się boimy. Dziś od 6tej się wierciłam w łóżku i rozkminiałam. Ale powtarzam sobie że jedyne co teraz mogę dobrego zrobić to szukać dobrej energii i optymizmu. Więc jak mnie nachodzą te rozkminy to je odsuwam i powtarzam sobie że tym razem się uda!
Hej dziewczyny, jestem tu nowa [emoji6] Gratki dla wszystkich mamus:)

Ja niby 5t3d, ostatnia miesiączka 23.12 z cyklami 32-33. Test robiłam 26.01 dzień po spodziewane miesiączkę i wyszła baaardzo słaba druga kreska, powtórzyłam następnego dnia i od razu wyszła mocna druga. Pognalam od razu do ginka bo już raz poronilam w 8tc ale na usg nie widać pęcherzyka tylko endometrium 21mm. Lekarka mówi, że może być jeszcze za szybko. Następna wizyta za dwa tyg a w poniedziałek idę robić betę bo się zaczęłam filmować, że tego pęcherzyka nie ma i nie będzie :( A Wy jakie macie doświadczenie w tym temacie?
 
Dziewczyny mam już wyniki. Oczywiście zmartwilam się wynikami tarczycy. Robiłam cały pakiet i anty tg przy normie 115lU/ml mam 478 [emoji24] strasznie się boję co dalej, muszę dzwonić szukać dobrego endo. Beta 123
 
reklama
Do góry