reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Ja mam NIFTY na 31.03. 😀 11 tydzien wybije mi juz w przyszlym tygodniu, wiec wtedy juz mam prenatalne. Czytalam, ze to NIFTY lepiej zrobic troche pozniej (mozna juz od 10 tygodnia, ale zaleca sie miedzy 12, a 24) wiec jak mam wydac tyle kasy to chce zeby bylo idealnie terminowo i ide w 14 tyg. 😛
A oprócz tego tez robisz Pappe?
 
Powiedzcie mi, jak to jest z czipsami. Dzisiaj zjadła pół paczuszki i właśnie w połowie zaczęłam się zastanawiać, czy to nie szkodzi. Zaczęłam czytać i aż się przestraszyłam, że już mogłam zaszkodzić. To zdrowe i racjonalne odżywianie jakoś mi nie wychodzi w ogóle, np. wczoraj też trochę frytek zjadłam 😔 czy takie dwa dni rozpusty mogły zaszkodzić? (Czytałam, że podczas smażenia wydziela się jakiś składnik, który może mieć wpływ m.in. na układ nerwowy Groszka).
Czy może któraś z Was wie coś więcej na ten temat i może mi trochę rozjaśnić sprawę, czy to chodzi o codzienne objadanie się chipsami?
Nie ma co popadac w szaleństwo
 
Hej ja już tez po kolejnej wizycie. Wczoraj CRL 2,37 a dziś 2,75 i 9+4 także wczorajsza lekarka kompletnie nie zdobyła mojego zaufania 🤔 wczoraj pytając ile bije serduszko powiedziała ze na oko 120 a dziś na wizycie inna lekarka wyliczyła 166 także tez 😃 szybko muszę zmienić lekarza prowadzącego
 
A to w sumie w jakim klimacie ten panienski?
Pamietam jak kiedys organizowalam siostrze panienski to mimo, ze to bardzo imprezowa osobka, to akurat przygotowaniami do slubu byla tak zmeczona, ze wybrala bardziej dzien w spa, masaze, itp. i byla wniebowzieta, ze sie tak zrelaksowala 😀 acha, ale w sumie w ciazy masaze to chyba tak nie bardzo?
Musza byc odpowiednie dla ciezarnych. Nie wiem. Kazaly mi wziac kostium kapielowy. No nie wiem za saune czy jakuzzi podziekuje. Wiedza ze ciaza z krwiakiem.
 
Czy miałyście moment ustąpienia pewnych objawów ciąży? Jestem w 8tc+4 i dziś jeszcze o 17 nie mogłam otworzyć lodówki, bo miałam natychmiastowe mdłości (tak od jakis 3 tygodni), a 15 minut potem moglam normalnie otowrzyc lodowkę od dłuższego czasu.

i wpadłam w schize, ze juz po ciąży, ale mam wciąż pozostałe objawy i nadal jest mi niedobrze, tyle że ta lodówka jest akceptowalna.

Czy którejś z Was ustapiły objaw(y) nagle i mimo tego wszystko ok?
 
Powiedzcie mi, jak to jest z czipsami. Dzisiaj zjadła pół paczuszki i właśnie w połowie zaczęłam się zastanawiać, czy to nie szkodzi. Zaczęłam czytać i aż się przestraszyłam, że już mogłam zaszkodzić. To zdrowe i racjonalne odżywianie jakoś mi nie wychodzi w ogóle, np. wczoraj też trochę frytek zjadłam 😔 czy takie dwa dni rozpusty mogły zaszkodzić? (Czytałam, że podczas smażenia wydziela się jakiś składnik, który może mieć wpływ m.in. na układ nerwowy Groszka).
Czy może któraś z Was wie coś więcej na ten temat i może mi trochę rozjaśnić sprawę, czy to chodzi o codzienne objadanie się chipsami?
Jak zjadlas troche chipsow to sie nie stresuj. Ja dwa dni temu zezaram cale oven baketsy. Nie od dzis wiadomo ze takie przekaski sa bardzo szkodliwe, ale co nie jest? Jak juz wczoaj wspominalam, znam przypadek ktory bral mefe do konca 1 trymestru i ma zdrowe dziecko. Jak se zjesz czipsiory raz na 2 tygodnie to Twoje dziecko nie urodzi sie nie wiadomo jakie. Ja cala poprzednia ciaze zarlam zywnosc wysokoprzetworzona typu mc donalds, kfc, gooooryyy zelkow. Za to sie madrzylam na temat szkodliwosci slodzonych napojow XD
 
Powiedzcie mi, jak to jest z czipsami. Dzisiaj zjadła pół paczuszki i właśnie w połowie zaczęłam się zastanawiać, czy to nie szkodzi. Zaczęłam czytać i aż się przestraszyłam, że już mogłam zaszkodzić. To zdrowe i racjonalne odżywianie jakoś mi nie wychodzi w ogóle, np. wczoraj też trochę frytek zjadłam 😔 czy takie dwa dni rozpusty mogły zaszkodzić? (Czytałam, że podczas smażenia wydziela się jakiś składnik, który może mieć wpływ m.in. na układ nerwowy Groszka).
Czy może któraś z Was wie coś więcej na ten temat i może mi trochę rozjaśnić sprawę, czy to chodzi o codzienne objadanie się chipsami?
Ja w ciąży ze starszym to miałam pociąg na niezdrowe, burgery, kebaby i cola, urodził się zdrowy, a przy drugim jadłam w większości owoce a syn często chorował (3 migdałek-dopiero po usunięciu nie choruje)

A żeby było śmiesznie popatrz wokół siebie, napewno gdzieś masz w okolicy dupę co pije w ciąży, prawie nie je, pali tone fajek a dziecko urodzi się jej zdrowe, a inna będzie dbała, mierzyła, ważyła a Itak często takim kobietom rodzi się chore dziecko ☹️
 
reklama
Do góry