reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Moj rottweiler 😃wersja świąteczna
20201224_170951_copy_1209x1612_1.jpg
 
reklama
Jeśli chodzi o imiona to mamy problem z dziewczynką. Jedyne imię jakie mi się podoba to Idalia, ale tak daliśmy na imię naszemu aniołkowi. Także teraz być może Zośka po babci albo Rozalia po mojej mamie. A chłopiec... raczej Ignacy, ale jeszcze chodzi za nami Zachary i Seweryn. Także no. Ciężko wyczuć :)
A odnośnie zdjęć psiaka... to nie wiem czy dobrze, że padl tu taki wpis 🤣 moja rolka aparatu to tylko mój hipcio 🤣
C2D64EC1-20FF-44E7-AEED-BF73FF40D960.jpeg
BA2F90EA-E960-42A8-A30B-996525A75AC1.jpeg

Prawdziwe dziecię w majtkach z kokardą i milionem zabawek 😅
 
Mnie nie można zachęcać do wrzucania zdjęć psiego dziecka [emoji1787]

Mój psiak jest nieszczęśliwy przez moje L4. Jestem m.in. kynoterapeutą (dogoterapeutą). Psiak ze mną pracował 3 dni w tygodniu. Kocha to. I widzę jak jej bardzo brakuje kontaktów z pracy [emoji24] Ona też jest na ciążowym chcąc nie chcąc [emoji12]Zobacz załącznik 1247728
O ja, super ciekawa praca!
Mi jest dzisiaj tak bardzo źle, do mnie możecie przyjechać na terapię! 🙂
 
Jeśli chodzi o imiona to mamy problem z dziewczynką. Jedyne imię jakie mi się podoba to Idalia, ale tak daliśmy na imię naszemu aniołkowi. Także teraz być może Zośka po babci albo Rozalia po mojej mamie. A chłopiec... raczej Ignacy, ale jeszcze chodzi za nami Zachary i Seweryn. Także no. Ciężko wyczuć :)
A odnośnie zdjęć psiaka... to nie wiem czy dobrze, że padl tu taki wpis 🤣 moja rolka aparatu to tylko mój hipcio 🤣Zobacz załącznik 1247732Zobacz załącznik 1247733
Prawdziwe dziecię w majtkach z kokardą i milionem zabawek 😅
Haha, jaka słodzina! 😁 Jaka to rasa?
 
Moj rottweiler 😃wersja świąteczna
Zobacz załącznik 1247731
Babeczka od której kupowaliśmy mieszkanie miała takiego rottweilera😉 był przekochany. Kilka razy spotykaliśmy się w obecnie już naszym mieszkaniu i za każdym razem ten psiak na nas na początku szczekał, a po chwili przybiegał żeby go pomiziać po brzuszku i wygłaskać 😁 agent jak 102!
 
Mnie nie można zachęcać do wrzucania zdjęć psiego dziecka [emoji1787]

Mój psiak jest nieszczęśliwy przez moje L4. Jestem m.in. kynoterapeutą (dogoterapeutą). Psiak ze mną pracował 3 dni w tygodniu. Kocha to. I widzę jak jej bardzo brakuje kontaktów z pracy [emoji24] Ona też jest na ciążowym chcąc nie chcąc [emoji12]Zobacz załącznik 1247728
Mój też za młodu pracował jako kynoterapeuta:) a później pancia zmieniła koncepcję na życie ;) Teraz jako staruszek zabawia się z moimi dziećmi
 
reklama
U nas z imionami łatwo nie będzie, bo mi dla chłopca się podobają Adaś, Tomek, ale to też nie tak na 100%, z kolei mąż powiedział że nigdy na te imiona się nie zgodzi, wiec musimy jakieś inne wybrać. A dla dziewczynki mi się podoba Helenka, Emilka, a mąż ostatnio mówi że Joanna, także ciężki temat będziemy mieli 😀
 
Do góry