reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Przyznam, że też odczuwam od kilku dni pobolewanie w dole krzyża. Wizytę mam w piątek. Będę wtedy w 8.6tc według OM. Też się stresuję.
To podobno normalne, bo się tam rozszerze i szykuje na rosnącą fasole. Z szybkiej porady tyle wiem, ze jeśli nie ma przy tym bóli, krwawień, plamien to raczej luz... Pojutrze sie dowiem :) Ty tez daj znac :)
 
reklama
Przyznam, że też odczuwam od kilku dni pobolewanie w dole krzyża. Wizytę mam w piątek. Będę wtedy w 8.6tc według OM. Też się stresuję.
mnie wczoraj bolalo i to olalam XD
w poprzedniej ciazy tez mialam jakies epizoty z bolami krzyrza. Dla mnie to raczej normalne bo macica sie rozrasta i coraz bardziej uciska na rozne, nerwy, naczynia. W piatek sie okaze. Teraz mnie boli brzuch pod pepkiem jakby mi ktos szpikulca wbijal Xd ehhhhh w poprzedniej ciazy to sie zaczelo zdecydowanie duzo pozniej bo ok 16 tc.
 
Ja jutro na badaniach podpytam się jak to u mnie w labo jest z tą glukoza, czy można ta smakowa wypić, bo nie ukrywam że w poprzednich ciążach jedna z gorszych rzeczy była właśnie ta glukoza, fuj, no idzie mi to dziadostwo, a że raczej napewno będę musiała to pić już niedługo to się wypytam i może łatwiej pójdzie ta smakowa.
 
U mnie tak samo, jeśli nic nie robię to organizm wymyśla dziwne rzeczy, ostatnio? Mega zachianka na to chałkę z dżemem i kakao, ostatnio coś takiego chyba 20 lat temu jadłam 😂 musiałam zacząć coś robić bo będę jeść z nudów i puchnąć jak świnka. Wymyśliłam sobie remont 😂 plus taki ze przez graty i drabinę ledwo idzie do lodówki się dostać 😁
Kurna ja chałki szukam po calym miejscie jak nienormalna XD w liidlu nie ma. Ogladalam serial o żydach Ultraortodox czy cos takiego. Wkrecilam sie i caly obejrzalam 1 dnia. I tam zerli chałki i tak szukam se tych calek z 2-3 tydzien :D
O i jak mnie widok ryb obrzydza tak wedzona makrele bym zjadla a podobno nie mozna wedzonych ryb. XD
 
Ja jutro na badaniach podpytam się jak to u mnie w labo jest z tą glukoza, czy można ta smakowa wypić, bo nie ukrywam że w poprzednich ciążach jedna z gorszych rzeczy była właśnie ta glukoza, fuj, no idzie mi to dziadostwo, a że raczej napewno będę musiała to pić już niedługo to się wypytam i może łatwiej pójdzie ta smakowa.
sa rozne smaki :D pomarancza smakujaca jak wygazowana mirinda, cytrynowa i coca colowa :p polecam. Ja gorzej wspominam rece bo oczywiscie siroty praktykantki przebily mi zyly.
 
U mnie tak samo, jeśli nic nie robię to organizm wymyśla dziwne rzeczy, ostatnio? Mega zachianka na to chałkę z dżemem i kakao, ostatnio coś takiego chyba 20 lat temu jadłam 😂 musiałam zacząć coś robić bo będę jeść z nudów i puchnąć jak świnka. Wymyśliłam sobie remont 😂 plus taki ze przez graty i drabinę ledwo idzie do lodówki się dostać 😁
Przybijam pionę, u mnie też remont! 😁 Plus wyprzedaję wszystkie niepotrzebne mi już sprzęty, które nachomikowałam. I co ciekawe, coś za szybko schodzą, chyba za małą cenę daję 😁
 
@Damilus mnie tak w dole pleców boli jak się przeforsuje, jak poszaleje za bardzo z mopem i odkurzaczem 😀
@Celia89 u mnie z chalka to jest co sobotni rytuał, córcia tak lubi że zawsze rano w sobotę idziemy po ta chalke razem do sklepu albo jade do jakiejs piekarni i potem śniadanko razem szykujemy😀 a wędzona makrele uwielbiam wręcz 😂 to jeśli powiedzą mi że mogę jakaś smakowa ta glukozę to zrobimy ranking smaków i wybierzemy która bedzie najlepsza 😂
 
Kurna ja chałki szukam po calym miejscie jak nienormalna XD w liidlu nie ma. Ogladalam serial o żydach Ultraortodox czy cos takiego. Wkrecilam sie i caly obejrzalam 1 dnia. I tam zerli chałki i tak szukam se tych calek z 2-3 tydzien :D
O i jak mnie widok ryb obrzydza tak wedzona makrele bym zjadla a podobno nie mozna wedzonych ryb. XD
Z tego co czytałam to jak makrelka wędzona na gorąco to można 🙂 chociaż wait, chciałam Ci podać odnośnik do stronki, ale teraz znalazłam inną, gdzie piszą że nawet wędzona na gorąco nie bardzo. Ehh, i bądź tu człowieku mądry i pisz wiersze
 
reklama
Zdjec zyly nie znalazlam xD mam duzo zdjec i w sumie moze lepiej bo nie bede straszyc. ale sie pochwale pokojem mojej corki w ok 17 tc :D
1615813256093.png

nic tak mnie ostatnio nie wk... jak dodawanie zdjec na to forum 😏 🥲
 
Do góry