reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

To powinno wyglądać tak
1616441231914.png

ok inaczej. Klikasz na BB grupy-> termin porodu-Październikowe mamy 2021
 
reklama
Jakie macie wyniki TSH? Chodzi mi o te pierwsze badania w pierwszym trymestrze.
Ja mam tak:
TSH 1,35 w 4t3d
TSH 1,14 w 5t6d
TSH 1,92 w 9t3d

Jestem na letroxie i przy ostatnim wyniku dostałam zwiększoną dawkę. Norma teoretycznie jest do 2,5 ale moja endokrynolog twierdzi, że trzeba utrzymywać poniżej 2 a najlepiej to 1,5.

Jak widzisz, że masz więcej niż 1,5 to zbadaj za ok 2-3 tyg. bo TSH lubi się zmieniać.
 
Hejka wczoraj tyle emocji moje psiapsiolki sikaly ze szczescia już się nikt w naszym towarzystwie nie spodziewał jeszcze baby a tu proszę, wiec kamień z serca mogę odbierać telefony z czystym sumieniem i nie owijać ze u Nas bez zmian😅kurczę wkurza mnie ze ostatnio jak zjem coś treściwego i zdrowego to wymiotuje ale kur...jak zjem lody ciasteczka to wchodzi jak w masełko 🤦‍♀️😩
 
Kurczę ja z tymi Waszymi badaniami wynikami jestem cała zielona dlatego w ogóle się nie udzielam w tym temacie, jak już wspominałam raz krew miesiąc temu i za miesiąc się dowiem jaki wynik 🤷‍♀️Ale czytam notuje żeby wiedzieć o co dokładnie zapytać...jedyne co to jutro idę na NIPT i za 10dni się dowiem wynik, spokojnej nocy mamusie❤️
 
reklama
Do góry