reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

O to właśnie 🤣
 

Załączniki

  • 533f3f68-f7f8-4850-abd4-731aa31cde42.jpg
    533f3f68-f7f8-4850-abd4-731aa31cde42.jpg
    58 KB · Wyświetleń: 93
reklama
Udało się 🥰
Nie wiem czy tylko ja tam widzę wyraźnie buzię? 🥰
Zdj. Z 1 kwietnia, USG prenatalnego.
Było ok 12 i pół tygodnia.
Wczoraj byłam znowu na zwykłej wizycie i już USG nie było tak wyraźne, więc przekonałam się na własnej skórze że nawet odrobina moczu w pęcherzu ma wpływ na obraz jaki widzimy. I teraz będę szła do toalety zawsze przed wejściem do gabinetu. 🙂
 

Załączniki

  • IMG_20210401_191204.jpg
    IMG_20210401_191204.jpg
    963,5 KB · Wyświetleń: 92
Udało się 🥰
Nie wiem czy tylko ja tam widzę wyraźnie buzię? 🥰
Zdj. Z 1 kwietnia, USG prenatalnego.
Było ok 12 i pół tygodnia.
Wczoraj byłam znowu na zwykłej wizycie i już USG nie było tak wyraźne, więc przekonałam się na własnej skórze że nawet odrobina moczu w pęcherzu ma wpływ na obraz jaki widzimy. I teraz będę szła do toalety zawsze przed wejściem do gabinetu. 🙂
tak przed usg zalecane jest sie wysiusiac;p a ja zawsze jak glupek wstrzymuje zeby czuc sie swierzo. A potem te nagniatanie brzucha z pchaniem paluchow w pochwe i zaciskanie zebow zeby sie tam nie zlac w tym fotelu. ahhh 🤪 🤦‍♀️
 
reklama
Do góry