reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
My niestety nie mieliśmy możliwości wykonania badań prenatalnych, ponieważ w Norwegii do 13tc ciąży nie uznają😨 a ratują dziecko dopiero od piątego miesiąca wiec pierwsze usg (i jedyne ale za to godzinne 😉) jest dopiero koło 18-20tc. Gdybym była w Polsce to na pewno na prenatalne badania bym poszła, żeby się uspokoić
 
Ja nie robię, żeby się niepotrzebnie stresować, ale duzo dziewczyn się decyduje na te badania. Chociaż niektóre wolą zrobić od razu Nifity lub Sanco. A ty będziesz robić?
Miałam no tak mi doradził lekarz prowadzący ale przez to że od 17 marca do dzisiaj byłam na kwarantannie musiałam zrezygnować a teraz jest już za późno no to 14+3 zapisałam się na połówkowe w po 20 tygodniu... Mam nadzieję że będzie wszystko ok
 
Jak się nie zdąży na na test podwójny to można zrobić test potrójny między 16 i 18 tygodniem. Ja będę go mieć w czwartek [emoji854]
Miałam no tak mi doradził lekarz prowadzący ale przez to że od 17 marca do dzisiaj byłam na kwarantannie musiałam zrezygnować a teraz jest już za późno no to 14+3 zapisałam się na połówkowe w po 20 tygodniu... Mam nadzieję że będzie wszystko ok
 
reklama
Do góry