reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Jestem po wizycie, gin powiedziała mi, że w ogóle mam się tym nie przejmować, bo to statystyka a realnie, to bardzo wiele czynników ma wpływ na poród przedwczesny, a ten wynik z badania, to są statystyki. Najważniejsze, że wyniki co do wad genetycznych wyszły dobre :)
Będę Ci bardzo wdzięczna, bo choć kilka dni będę może trochę spokojniejsza.
Trzymam kciuki za Twoją wizytę [emoji846]
 
reklama
Dziewczyny kochane właśnie dzwoniła moja ginekolog. Są wyniki NIPT nie stwierdzono trisomii 21 ani pozostałych dwóch. Popłakałam sie jej w telefon. Ale jutro musze jechać do niej i tak ze względu na skurcze macicy, bo to dokładnie ten sam czas kiedy poronilam przez skurcze ostatnio. Także sprawdzimy szyjkę czy się nie skraca i zrobimy wymazy na bakterie ewentualne. Mam nadzieję że w końcu bedzie juz tylko dobrze
@_Katharsis_ - wiem, że z lekko opóźnionym zapłonem 😅 ale tak się cieszę, że u Ciebie wszystko w porządku!! Aż mi się oczy zaszkliły, jak przeczytałam Twoją pozytywną wiadomość, hormony robią ze mną co chcą :D pięknie, to teraz dużo odpoczywajcie, przyda Wam się trochę spokoju i chill outu żeby sobie zrekompensować te stresujące dni.
Pięknie, że czujesz już kopniaki ❤️ wychodzi na to, że moja Mała jest bardzo delikatna, bo mimo, że zaczęłam 21 tydzień to jeszcze nic nie czuję 🤷‍♀️
 
Dziewczyny głupie pytanie ale czy wy też czujecie ruchy dziecka?! Dzisiaj moje maleństwo jest tak aktywne że nawet mąż wyczuł ruchy. Raz udało mi sie wyczuć jak coś od środka przejechało mi jakby palcem. Razem podejrzewam że to była nóżka. Czy może jaram się ruchami a to tylko ruchy macicy 😂
 
Dziewczyny głupie pytanie ale czy wy też czujecie ruchy dziecka?! Dzisiaj moje maleństwo jest tak aktywne że nawet mąż wyczuł ruchy. Raz udało mi sie wyczuć jak coś od środka przejechało mi jakby palcem. Razem podejrzewam że to była nóżka. Czy może jaram się ruchami a to tylko ruchy macicy 😂
Nie, to już raczej będzie dziecię 👍😀
 
Dziewczyny głupie pytanie ale czy wy też czujecie ruchy dziecka?! Dzisiaj moje maleństwo jest tak aktywne że nawet mąż wyczuł ruchy. Raz udało mi sie wyczuć jak coś od środka przejechało mi jakby palcem. Razem podejrzewam że to była nóżka. Czy może jaram się ruchami a to tylko ruchy macicy 😂
Ale super 😍 ja czekam jeszcze u mnie dziś 16+4. Niestety jeszcze nie podejrzewam żadnych ruchów 😉
 
Dziewczyny głupie pytanie ale czy wy też czujecie ruchy dziecka?! Dzisiaj moje maleństwo jest tak aktywne że nawet mąż wyczuł ruchy. Raz udało mi sie wyczuć jak coś od środka przejechało mi jakby palcem. Razem podejrzewam że to była nóżka. Czy może jaram się ruchami a to tylko ruchy macicy 😂
To na pewno ruchy maluszka :) ja już też czuje od prawie 2 tyg :) dziś kończę 19tc.
Uczucie wspaniale 😍 aczkolwiek raz maleństwo ma dzień aktywny, A raz się doczekać nie może aż się ruszy i od razu milion myśli w głowie.
Np. Przedwczoraj cały dzień coś tam co chwilę czułam, A wczoraj poczułam go o 6tej rano, A potem nic, nic i nic.. aż gdzieś wieczorem dopiero koło 18tej się ruszył, to cieszyłam się jak z pierwszego kopniaka. Myślałam że zwariuje. Ale trzeba się chyba nastawić że nasze dzieciaczki będą mieć różne dni aktywności:)
Mój lekarz prowadzący powiedział że dziecko jeśli raz na 12h się nie ruszy to mam się bardziej temu przyglądać. A drugi lekarz z którym ciążę konsultuje, powiedział żeby zwracać uwagę na ruchy po 4tyg od pierwszego ruchu.
 
reklama
Do góry