reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
No to może ja, ale tak ostrożnie bo jestem po dwóch stratach w 2020 i 2021 roku.
Pierwszy pozytywny test ciążowy 23.01.2022
Beta w 14dpo 383 protestem 20,1
Beta w 16 dpo 1111 więc przyrost około 180-190% zależy od kalkulatora 😉
Cykle 27 dniowe więc termin porodu według om to 05.10.2022
W tym roku w sierpniu kończę 31 lata, mam na pokładzie 5 letnią córkę.
@Kruszek91 Powiedz coś więcej o sobie?
 
No to może ja, ale tak ostrożnie bo jestem po dwóch stratach w 2020 i 2021 roku.
Pierwszy pozytywny test ciążowy 23.01.2022
Beta w 14dpo 383 protestem 20,1
Beta w 16 dpo 1111 więc przyrost około 180-190% zależy od kalkulatora 😉
Cykle 27 dniowe więc termin porodu według om to 05.10.2022
W tym roku w sierpniu kończę 31 lata, mam na pokładzie 5 letnią córkę.
@Kruszek91 Powiedz coś więcej o sobie?

Cześć ❤️ trzymam kciuki! Kiedy wizyta u lekarza?
W sierpniu?! Ooo którego? Ja też w tym roku w sierpniu kończę 31 lat ☺️ mam dwóch synów, jeden w tym roku kończy 10 lat, a drugi w tym roku skończy 2 lata-obaj są z września 😉
 
U mnie cykle 28dni. Wizyta u lekarza 14.02. Bety nie robilam, ale chyba pójdę, chociaż dziś wyjeżdżamy na 5 dni nad morze trochę odpocząć i zmienić otoczenie i klimat😉
 
Cześć ❤️ trzymam kciuki! Kiedy wizyta u lekarza?
W sierpniu?! Ooo którego? Ja też w tym roku w sierpniu kończę 31 lat ☺️ mam dwóch synów, jeden w tym roku kończy 10 lat, a drugi w tym roku skończy 2 lata-obaj są z września 😉
31 sierpnia kończę 32, córa 6 września kończy 6 😉
Ja mam wizytę dopiero 28 lutego, wcześniej brak terminów u mojego gina 😉
 
31 sierpnia kończę 32, córa 6 września kończy 6 😉
Ja mam wizytę dopiero 28 lutego, wcześniej brak terminów u mojego gina 😉

A ja 3 sierpnia 31 kończę 😉 u mnie starszy syn 22 września, a młodszy 25 września 🙂jak dowiedzial się, że będzie miał rodzenstwo to mówił do mnie mamo tylko proszę Cie nie w moje urodziny, nie w moje urodziny 😅 i udało się, że jednak kilka dni po jego urodzinach urodził się drugi 🙂☺️
 
reklama
Będzie ciekawie 😀 mój póki co mówi że nie chce rodzeństwa, na pytanie czy będzie się dzielił zabawkami odpowiada, że nie i szybko chowa je do pojemników 🙈

Jeszcze jest malutki, póki urodzi się dzidzia to podrośnie i oswoi się z myślą ☺️ ja jeszcze nie pytałam o to, ale myślę, że reakcja będzie taka jak u Twojego synka 😄
 
Do góry