reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Nie sądziłam że wywoływanie jest takie popularne...
Ja to mam wrażenie, że spontaniczne porody SN są teraz mało popularne 😏 Moim zdaniem to niekoniecznie dobre, ale rzadko lekarze chcą czekać do 41. tygodnia. Mnie też lekarz pytał parę dni przed porodem, jak już było rozwarcie, czy chcę indukować.
@Akala oby jutro coś ruszyło!
 
A to nie jest tak, że wywołują tylko przy wskazaniach? W sensie cukrzyca, niewydolne łożysko, gestoza, nadciśnienie itp?
Przecież w takiej zdrowej ciąży to czasem ciężko powiedzieć jaki jest dokładny termin porodu, bo owulacja potrafi być nieźle przesunięta.
 
Ja to mam wrażenie, że spontaniczne porody SN są teraz mało popularne 😏 Moim zdaniem to niekoniecznie dobre, ale rzadko lekarze chcą czekać do 41. tygodnia. Mnie też lekarz pytał parę dni przed porodem, jak już było rozwarcie, czy chcę indukować.
@Akala oby jutro coś ruszyło!
Ja to widzę ze trzeba zmienić reguła Neagelego o dołożyć mu z tydzień do wyliczeń terminu😂
Bo coś ostatnio szwankuje ta zasada
Oprócz mnie moje dwie koleżanki też indukcja po 10 dniach od terminu 😊
 
reklama
Do góry