reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Nelka- kurcze, przykro mi strasznie, trzymam kciuki mocno, żeby wszystko jednak skończyło się jak najpomyślniej….
 
reklama
Cześć. Termin orientacyjny na 7 października 😊aktualnie 6 tydzień. Miałyście robione morfologię krwi? A plus badania na HIV kiłe itp?
jako ze siedzę w UK to nie zobaczę nikogo pewnie do połowy marca. Żadnych badań ani nic poki co. Tylko dwa mocno pozytywne testy i delikatne symptomy.
 
Witam Was Wszystkie Bardzo Serdecznie. Chciałabym do Was dołączyć. Za chwilę będę miała 40 lat (chyba będę najstarsza) w domku jest już 14-latek, 12-latka oraz 3.5 roczny synuś. Czekamy na kolejne szczęście. Termin mam na 1 października. Byłam na wizycie 5+4 ale niestety serduszka jeszcze nie było widać. Kolejna wizytę miałam zaplanowana na środę ale załapałam się na kwarantanne- maz ma covida ja mam test negatywny. Bałam się powiedzieć rodzica. Myślałam że stwierdza że zwariowalismy. Ale na prawdę bardzo się ucieszyli. W pracy jeszcze nie mówiłam. Ale mam bardzo stresującą pracę więc na kolejnej wizycie biorę L4. Życzę nam wszystkim jak najbardziej spokojnych najbliższych miesięcy.
Ja tez w tym roku 40 a w domu 3latek. Całkiem zapominam ze to 40 nie 30, pewnie dlatego, ze na razie nie ma u nas nastolatków 😂 i biegam za tym moim
 
Cześć. Termin orientacyjny na 7 października 😊aktualnie 6 tydzień. Miałyście robione morfologię krwi? A plus badania na HIV kiłe itp?
Ja miałam. Hiv, kila, hpv, toksoplazmoza, beta, mocz, krew, komplet tarczycowy,glukozę, próby wątrobowe, różyczkę, witaminy, żelazo, chyba wszystko. Dostałam od lekarza. Poszło na to chyba pół litra krwi 🙄
 
reklama
to było najlepsze co mnie spotkało w zyciu;) zajechałam na 14 , 14:20 tuliłam już Moją Blanke. ❤ jestem zdania, że jeśli tylko ktoś czuje potrzebę cc to winienien do tego dążyć. poród naturalny jest moja, życiowa traumą.
A jak jest z cesarka na życzenie?ja też myślę bo mam 155 cm wzrostu i aktualnie 49 kg wagi, generalnie jestem krasnal i mimo ze pewnie to żadne przeciwskazanie do sn to jakoś się nie widzę, chociaż różnie ludzie mówią. Moje siostry też kurduple rodziły sn.
 
Do góry