reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

@Marta2432 właśnie o czymś takim myślałam i chyba to dobra opcja będzie 😉 oby mi tylko na tym nie zasypial🤣

@Magdalenams tak, bo prywatne forum może założyć jedynie administrator, także ona włącza się w to za każdym razem 😉

My całe szczęście nie mieszkamy z teściami, ani z moimi rodzicami. Jedni mają do nas 130km,drudzy 80km i jest dobrze 😉🙂
 
reklama
@Marta2432 właśnie o czymś takim myślałam i chyba to dobra opcja będzie 😉 oby mi tylko na tym nie zasypial🤣

@Magdalenams tak, bo prywatne forum może założyć jedynie administrator, także ona włącza się w to za każdym razem 😉

My całe szczęście nie mieszkamy z teściami, ani z moimi rodzicami. Jedni mają do nas 130km,drudzy 80km i jest dobrze 😉🙂
Znaczy chodziło mi o pomoc ukraincom :) pisała parę wiadomości na forum.
Bo tutaj nam to wiemy że zakłada:D
 
ja poki ma objawy to jestem dość spokojna o pędraka, czy tez „pasożyta” jak go słodko nazwała pani lekarz tłumacząc żebym się nie martwiła jak mam problem z jedzeniem sensownie „ bo małe jest jak pasożyt, co potrzebuje to z pani wyciągnie, jemu się nic nie stanie” 😅

Cycki bolą, muszla klozetowa śpiewa do mnie co chwile niczym ponętna syrena, większość jedzenia wszelkiej maści jest fee, także jesteśmy w normie 😅

Kolejne usg będzie już prenatalne czy tam genetyczne ;)
W ciąży ze straszakiem w PL latałam ci chwile na usg, lub co chwile było ki robione usg w szpitalu, bo ja kochane w wieku 21 lat spędziłam lacznie ponad 6 miesięcy ciąży w szpitalu albo z aresztem łóżkowym w domu, do tego stopnia miałam ciąże zagrożona.

Z drugim dziamdziakiem z kolei krwawienia mocne do 14tc wiec tez udało mi się sporo usg wyprosić ;D

Ale teraz tyko brązowe plamienia są, objawy są, serce bijące jest, wiec postaram się nie panikować i wytrzymać do ustalonych terminów ;)
Chociaż pewnie inaczej będę śpiewać za 2 tygodnie 😂😂😂

Ja mam tego pecha ze z teściami mieszkam, a raczej oni z nami…
Na szczęście po wczorajszej awanturze powiedzieli, ze będą się wyprowadzać.
Dobrze bo potrzeba mi ich pokoju zanim się małe urodzi.
I zdecydowanie nie potrzebuje ich charakterów podnoszących mi ciśnienie na każdym kroku.
A czemu mieszkają z Wami ?? Nie mieliście ustalonego terminu kiedy sir wyprowadza? Dobrze, że postanowili się wyprowadzić, dla Was będzie lżej!
 
ja poki ma objawy to jestem dość spokojna o pędraka, czy tez „pasożyta” jak go słodko nazwała pani lekarz tłumacząc żebym się nie martwiła jak mam problem z jedzeniem sensownie „ bo małe jest jak pasożyt, co potrzebuje to z pani wyciągnie, jemu się nic nie stanie” 😅

Cycki bolą, muszla klozetowa śpiewa do mnie co chwile niczym ponętna syrena, większość jedzenia wszelkiej maści jest fee, także jesteśmy w normie 😅

Kolejne usg będzie już prenatalne czy tam genetyczne ;)
W ciąży ze straszakiem w PL latałam ci chwile na usg, lub co chwile było ki robione usg w szpitalu, bo ja kochane w wieku 21 lat spędziłam lacznie ponad 6 miesięcy ciąży w szpitalu albo z aresztem łóżkowym w domu, do tego stopnia miałam ciąże zagrożona.

Z drugim dziamdziakiem z kolei krwawienia mocne do 14tc wiec tez udało mi się sporo usg wyprosić ;D

Ale teraz tyko brązowe plamienia są, objawy są, serce bijące jest, wiec postaram się nie panikować i wytrzymać do ustalonych terminów ;)
Chociaż pewnie inaczej będę śpiewać za 2 tygodnie 😂😂😂

Ja mam tego pecha ze z teściami mieszkam, a raczej oni z nami…
Na szczęście po wczorajszej awanturze powiedzieli, ze będą się wyprowadzać.
Dobrze bo potrzeba mi ich pokoju zanim się małe urodzi.
I zdecydowanie nie potrzebuje ich charakterów podnoszących mi ciśnienie na każdym kroku.
A który masz tc?
 
A czemu mieszkają z Wami ?? Nie mieliście ustalonego terminu kiedy sir wyprowadza? Dobrze, że postanowili się wyprowadzić, dla Was będzie lżej!
pierwotnie mieszkała z nami tylko teściowa, teściu siedział w PL i pomagał córce z dzieciakami.
Ale córka się wyprowadziła i dzieciaki zabrała wiec teściowa sobie męża do nas ściągnęła, ze niby na 6 miesięcy.

I teraz jest wielce oburzona ze musza się wynieść tak na gwałt.
Ale to nie moja wina ze ona bez pytania go sprowadza do UK, chociaż wie jak ciężkim jest on człowiekiem z zerowym szacunkiem do innych.

Niech się wynoszą i zobaczymy jak sobie poradzą, ojciec nawet statusu jeszcze nie ma, pracować nie moze, ona sama ich dwójki nie utrzyma na osobnym mieszkaniu a i języka żadne nie zna. Wiec koniec końców położą uszy po sobie i będą przepraszać i o pomoc prosić ale nie wiem czy będę miała już na to serce.
A dup nerwow mi ten człowiek zniszczył w ciągu 6 miesięcy….
 
reklama
Do góry