reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

pierwotnie mieszkała z nami tylko teściowa, teściu siedział w PL i pomagał córce z dzieciakami.
Ale córka się wyprowadziła i dzieciaki zabrała wiec teściowa sobie męża do nas ściągnęła, ze niby na 6 miesięcy.

I teraz jest wielce oburzona ze musza się wynieść tak na gwałt.
Ale to nie moja wina ze ona bez pytania go sprowadza do UK, chociaż wie jak ciężkim jest on człowiekiem z zerowym szacunkiem do innych.

Niech się wynoszą i zobaczymy jak sobie poradzą, ojciec nawet statusu jeszcze nie ma, pracować nie moze, ona sama ich dwójki nie utrzyma na osobnym mieszkaniu a i języka żadne nie zna. Wiec koniec końców położą uszy po sobie i będą przepraszać i o pomoc prosić ale nie wiem czy będę miała już na to serce.
A dup nerwow mi ten człowiek zniszczył w ciągu 6 miesięcy….
O rety to Wy na prawdę macie ciężki orzech do zgryzienia. A teściowa nie chce wrócić do Polski ? To co teść tak siedzi sobie na bezrobociu na Waszym utrzymaniu ? Jejciu ja to sobie nie wyobrażam, współczuję! Co teściowka na to teraz ? Szuka mieszkania? Czy oleją i i tak będą siedzieć na Waszym utrzymaniu w Waszym mieszkaniu??
 
reklama
Hej Dziewczyny
To dołączam z obawą do październikowych mam, chciałam poczekać do pierwszej wizyty i usg bo termin mam na czwartek, a tak się boję że masakra. [emoji26][emoji29] ale widzę że chcecie uciekać na prywatny wątek to się odważę, bo nie chce zostać sama a w grupie zawsze raźniej [emoji16]
Może napisze coś o sobie [emoji6]
Z om termin porodu mam na 19.10. To moja czwarta ciąża, Dwójka wspaniałych skarbów w domu jeden lat 10 i drugi 2 latek, niestety trzecia ciąża w zeszłym roku w sierpniu poronienie zatrzymane i wywoływane bo serduszko nie biło w 11 tyg.a rozwój zatrzymał się na 9 tyg dokładnie 8t+5 ale nie wiem do tej pory czy przestało bić czy się nie ukształtowało, dlatego teraz umówiłam się wcześniej żeby być pewną. To chyba tyle o mnie [emoji6]
 
teraz jakoś 6+5 ;)
No ja 8.2....
Kurcze oddaje szacun cycom...Są pełne,moment ściągnięcia stanika nie należy do przyjemnych,śniadanie później bo nie szło...
Inny etap chyba
A i nie raz jakby mnie ktoś kopnął w krocze
Ps. Czy I u was łatwo o skrajne emocje nadal?
 
O rety to Wy na prawdę macie ciężki orzech do zgryzienia. A teściowa nie chce wrócić do Polski ? To co teść tak siedzi sobie na bezrobociu na Waszym utrzymaniu ? Jejciu ja to sobie nie wyobrażam, współczuję! Co teściowka na to teraz ? Szuka mieszkania? Czy oleją i i tak będą siedzieć na Waszym utrzymaniu w Waszym mieszkaniu??
...moze takie szczegóły to jak juz wątek prywatny będzie,no i offcorse jak się Diana zechce tu z tym rozpisać
 
No ja 8.2....
Kurcze oddaje szacun cycom...Są pełne,moment ściągnięcia stanika nie należy do przyjemnych,śniadanie później bo nie szło...
Inny etap chyba
A i nie raz jakby mnie ktoś kopnął w krocze
Ps. Czy I u was łatwo o skrajne emocje nadal?
Ja się ogólnie zajebiscie czuję, bardzo się cieszę i myślę pozytywnie. Nie wiem skąd te emocje u mnie bo przecież już kłopoty są. Ale tak jakoś mnie nachodzi żeby się cieszyć:D
 
Hej Dziewczyny
To dołączam z obawą do październikowych mam, chciałam poczekać do pierwszej wizyty i usg bo termin mam na czwartek, a tak się boję że masakra. [emoji26][emoji29] ale widzę że chcecie uciekać na prywatny wątek to się odważę, bo nie chce zostać sama a w grupie zawsze raźniej [emoji16]
Może napisze coś o sobie [emoji6]
Z om termin porodu mam na 19.10. To moja czwarta ciąża, Dwójka wspaniałych skarbów w domu jeden lat 10 i drugi 2 latek, niestety trzecia ciąża w zeszłym roku w sierpniu poronienie zatrzymane i wywoływane bo serduszko nie biło w 11 tyg.a rozwój zatrzymał się na 9 tyg dokładnie 8t+5 ale nie wiem do tej pory czy przestało bić czy się nie ukształtowało, dlatego teraz umówiłam się wcześniej żeby być pewną. To chyba tyle o mnie [emoji6]
Fajnie ze się odważyłaś bo będziemy trzymały wszystkie kciuki w czwartek ;)
 
No ja 8.2....
Kurcze oddaje szacun cycom...Są pełne,moment ściągnięcia stanika nie należy do przyjemnych,śniadanie później bo nie szło...
Inny etap chyba
A i nie raz jakby mnie ktoś kopnął w krocze
Ps. Czy I u was łatwo o skrajne emocje nadal?
wybuchem bardzo szybko. Niewiele mi trzeba żeby się we mnie krew gotowała.
A ostatnio wzruszam się tez o głupoty- prawie się popłakałam jak przeczytałam ze Elon Musk wysłał urządzenia nad Ukrainę mające przywrócić im dostęp do komunikacji. Normalnie beksa.

Polecam nie zdejmować stanika bez konieczności najwyższej 😂
 
reklama
Hej Dziewczyny
To dołączam z obawą do październikowych mam, chciałam poczekać do pierwszej wizyty i usg bo termin mam na czwartek, a tak się boję że masakra. [emoji26][emoji29] ale widzę że chcecie uciekać na prywatny wątek to się odważę, bo nie chce zostać sama a w grupie zawsze raźniej [emoji16]
Może napisze coś o sobie [emoji6]
Z om termin porodu mam na 19.10. To moja czwarta ciąża, Dwójka wspaniałych skarbów w domu jeden lat 10 i drugi 2 latek, niestety trzecia ciąża w zeszłym roku w sierpniu poronienie zatrzymane i wywoływane bo serduszko nie biło w 11 tyg.a rozwój zatrzymał się na 9 tyg dokładnie 8t+5 ale nie wiem do tej pory czy przestało bić czy się nie ukształtowało, dlatego teraz umówiłam się wcześniej żeby być pewną. To chyba tyle o mnie [emoji6]
witaj, rozgosc się ❤️ trzymamy kciuki żeby tym razem było bezproblemowo ❤️
 
Do góry