reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Dziewczyny ja juz po glukozie uff do przeżycia 😅 wogóle nawet smaczna była. Piłam z myślą o jakiejś slodkiej herbatce ze starbucksa z syropem owocowym i choc byla ciut za słodka, to dalo rade pić. Wogóle wyszlo mi w klinice z glukometru 84 na czczo, myslalam ze bedzie więcej 93 jak ostatnio😱
Sama glukoza jest do wypicia, szczegolnie smakowa, ale potem organizm waruje, ja bynajmniej prawie zemdlama i leżałam na leżance...😒 oby te 2h byly spokojne u Ciebie, powodzenia😘
 
reklama
@mrsmiki_94 ja ostatnio kaszlałam ponad tydzień ale to już strasznie, myślałam że się uduszę a kilka razy nawet zwymiotowałam od tego kaszlu :/ zaczęłam się martwić czy nie uśmierciłam dziecka przez swoją chorobę, wczoraj czytałam internety czy poronienie zawsze boli, jakie są objawy, mam chore myśli, tymbardziej ze pójdę znów w 11 tyg tak jak ostatnio dowiedziałam się o poronieniu i tak mnie to stresuje ze nie wiem :/ tylko wtedy i bolały mnie żyły w nogach, bolał mnie mocno brzuch w tamtej ciąży, a w tej nie czuje tej ciąży w ogóle, zero objawów wiec jak z pierwszą ciąża gdzie wszystko było super. To mnie podnosi trochę na duchu ,że jednak jest dobrze, ale stresuje mnie to ze mogłam ta chorba i kaszlem zaszkodzić i mam teraz przez to zryty beret :( a do 4 kwietnia daleko :(:(:(:(
 
@miętowa25 cudne zdjęcie!:) dzidzia pierwsza klasa ;) mi jak jeszcze Sobolewski prowadził pół pierwszej ciąży, to w 13 tyg powiedział jaka płeć i się zgodziło, ale nie wykrył czego innego, poza tym no ja miałam z nim taka spine ze dla swojego świętego spokoju musiałam zmienić lekarza :/ i już nigdy nikomu przez to więcej go nie polecę:( ale Tobie życzę u niego wszystkiego dobrego żeby Cie nie zawiódł do końca, bo to ważne w ciąży :)
 
Sama glukoza jest do wypicia, szczegolnie smakowa, ale potem organizm waruje, ja bynajmniej prawie zemdlama i leżałam na leżance...😒 oby te 2h byly spokojne u Ciebie, powodzenia😘
Ojej biedna 🥺❤️ mam nadzieje ze mdleć nie będę, narazie minęła juz godzina więc połowa za mną... Oby druga polowa była równie spokojna 🥺
 
Hej dziewczyny, w którym dniu umawiacie się na usg genetyczne? Mi lekarka powiedziała że najlepiej 12 tydz, wiec umówiłam się na 11+2, zastanawiam się czy to nie za wcześnie i czy lekarz będzie w stanie wszystko sprawdzic
Mi wychodzi 11+5, dzwoniłam się zapisać, podałam pani aktualny tydzień i sama mi ustaliła termin

22.03 idę do swojego gina, jak powie, że za wcześnie to spróbuję zmienić
 
Ostatnia edycja:
tak, prowadzi ciążę i ma uprawnienia do prenatalnych. Mi sie podoba, miły, rozmowny i nie wstyd o cos zapytać. Chociaż po tylu wizytach u różnych gin już obcy jest mi wstyd u ginekologa hahahah
A kiedy masz prenatalne?
22.03 a Ty? To masz takie odczucia jak ja u mojego lekarza, zawsze dobra atmosfera 🙂

@lenka92 ja idę jak będzie 12+1😉
 
Nie miej tylko innego zdania niż on ;) , bo wtedy rozpęta się z nim wojna :)
serio? W sensie jaka wojna ?
Ja i tak mam jeszcze support ze strony kliniki. On już radził schodzić z luteiny, ja powiedziałam że się boję więc dla mojego spokoju wpisał receptę. Zobaczymy jak zareaguje jak mu powiem, że w czasie jego urlopu miałam konsultacje z lekarzem z kliniki odnosnie proga 🤣🤣
 
reklama
@miętowa25 cudne zdjęcie!:) dzidzia pierwsza klasa ;) mi jak jeszcze Sobolewski prowadził pół pierwszej ciąży, to w 13 tyg powiedział jaka płeć i się zgodziło, ale nie wykrył czego innego, poza tym no ja miałam z nim taka spine ze dla swojego świętego spokoju musiałam zmienić lekarza :/ i już nigdy nikomu przez to więcej go nie polecę:( ale Tobie życzę u niego wszystkiego dobrego żeby Cie nie zawiódł do końca, bo to ważne w ciąży :)
a mogę widzieć czym Ci podpadł? Jesli wolisz na priv to proszę
 
Do góry