reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Są tu jakieś przyszłe mamy w 20-21tc? Czy Was tez w tych tygodniach kłuje, tak mniej więcej, przy kościach biodrowych? Raz jedna, raz druga strona, czasami z obu stron… zastanawiam się czy to macica, jajniki czy może zupełnie coś innego 🫢
 
Są tu jakieś przyszłe mamy w 20-21tc? Czy Was tez w tych tygodniach kłuje, tak mniej więcej, przy kościach biodrowych? Raz jedna, raz druga strona, czasami z obu stron… zastanawiam się czy to macica, jajniki czy może zupełnie coś innego 🫢
biodrowych (miejsce gdzie jest głową kości udowej) czy bardziej w miednicy? Ja zawsze miałam skłonność do rwy kulszowej i bólu biodra, więc w ciąży mi to towarzyszy - już teraz z miesiąc. Oprócz tego spojenie mnie boli, ale to też u mnie standard, bo bolało już w I ciąży a z każdą kolejną to już szybciej i gorzej ;)
 
IKP potrafiło nam zjadać kwarantanny - pojawiały się i znikały, więc nie mam zaufania do ich migracji danych. Pue ZUS zakładałam dawno, ale bez wychodzenia z domu (mam profil zaufany autoryzowany przez bank), także moze spróbuj przeklikac
Tak poklikałam, że mnie zapraszają do oddziału, żeby potwierdzić osobiście 🙂
 
Ahh.. Jestem po wizycie u ginekologa. Będę mieć dziewczynkę 🤰😍 cieszę się mega, chodź całkowicie obstawiałam z mężem chłopczyka. W takim razie będzie Gabrysia.. ❤️

Pytałam o to usg połówkowe i mówił że spokojnie można iść w 19 tygodniu 😉
 
Ahh.. Jestem po wizycie u ginekologa. Będę mieć dziewczynkę 🤰😍 cieszę się mega, chodź całkowicie obstawiałam z mężem chłopczyka. W takim razie będzie Gabrysia.. ❤️

Pytałam o to usg połówkowe i mówił że spokojnie można iść w 19 tygodniu 😉
W ktorym jestes tygodniu jesli moge spytac?
My mamy jutro wizyte w 16 tygodniu, mam nadzieje, ze tez juz poznamy plec😊
 
reklama
Dziewczyny a macie/miałyscie takie dziwne uczucie jakby prądu przechodzącego przez brzuch? dziwne uczucie, trochę nawet jakby ból. Kilka sekund takich ukłuć i spokój na parę godzin... To normalne?
 
Do góry