reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ja właśnie sama nie wiem czy czuje co jakiś czas czuje takie dziwne "bulgotanie" ale nie wiem czy to są ruchy dzidzi 🙂 to jest moja pierwsza ciąża dziś mam 17tc+6🙂
Ja mam dziś 18 tydzień i od czasu do czasu czuję pojedyncze tak jakby bąbelkowe-szturchnięcia :-)
 
reklama
Hej dziewczyny, zglaszam sie po wczorajszej wizycie. Pani doktor nadal twierdzi, ze miedzy nogami nic nie dynda😄
Moim wielkim marzeniem bylo miec coreczke😍 jestem przeszczesliwa ale chyba nadal nie dowierzam, dwa usg z rzedu Pani doktor obstawiala dziewczynke, ale ze maz marzyl o chlopcu to powiedziala, ze nikt nie jest nieomylny wiec moze jeszcze bedzie z tego chlopak😂 czekam na usg polowkowe i zobaczymy co wtedy powie Pan doktor. Chyba dopoki nie urodze to nie uwierze😂
 
Hej dziewczynki czujecie już ruchy swoich maluchów?🙂

Jestem w 19+2 i już bardzo wyraźnie czuje ruchy. Od kilku dni pojawiają się codziennie i są coraz wyraźniejsze 😊 Pierwszy raz poczułam ruchy gdy leżałam na łóżku z kotem zwiniętym obok w kłębek. Poczułam 2 puknięcia w brzuch. Podniosłam głowę bo myślałam że kot obudził się i uderzył mnie łapką. Ale on nadal spał skulony. Wtedy wiedziałam że to moje maleństwo. Najczęściej czuje ruchy na siedząco po jedzeniu lub na leżąco. Nigdy gdy sama się ruszam. Nawet teraz gdy to pisze czuje kopniaki 😍 Cudowne uczucie, życzę Wam tego samego 😘
 
Hej dziewczyny, zglaszam sie po wczorajszej wizycie. Pani doktor nadal twierdzi, ze miedzy nogami nic nie dynda😄
Moim wielkim marzeniem bylo miec coreczke😍 jestem przeszczesliwa ale chyba nadal nie dowierzam, dwa usg z rzedu Pani doktor obstawiala dziewczynke, ale ze maz marzyl o chlopcu to powiedziala, ze nikt nie jest nieomylny wiec moze jeszcze bedzie z tego chlopak😂 czekam na usg polowkowe i zobaczymy co wtedy powie Pan doktor. Chyba dopoki nie urodze to nie uwierze😂

Gratuluje dziewczynki. Im dłużej na usg widać dziewczynke tym większe szanse że będziesz miała córeczkę. Myślę że to już się nie zmieni 😊
 
No to u mnie podobnie, już na prenatalnych ponad 3tyg temu lekarz obstawiał dziewczynke, no i wczoraj moja ginekolog nieśmiało potwierdziła. Który masz tydzień dokładnie? 🙂
 
reklama
A podzielicie się przyrostem wagi? Ja mam 18 tydzień o plus 2 kg. Brzuch rośnie, ale mam wrażenie, że reszta szczupleje. W życiu tak zdrowo i bezstresowo się nie żywiłam🙂
 
Do góry