reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Jak masz 16+4 to poród w Halloween? 🙂
Na to wyglada😂
Chociaz juz sama nie wiem w ktore prognozy wierzyc, wedlug ostatniej miesiaczki wychodzi 27.10 z tym, ze owulacja na 100% byla o tydzien przesunieta, po pierwszym usg wyszedl 3.11, na prenatalnym 31.10, wczorajsze usg tez wskazywalo 27.10 wiec jeszcze czekam co wyjdzie na polowkowym.
Jak to wyglada u Was? Ktora data najlepiej sie kierowac? U mnie Pani doktor powiedziala, zeby narazie trzymac sie terminu wyznaczonego na usg prenatalnym
 
reklama
W 16 tygodniu usłyszałam.. "Nooo, tu ewidentnie chłopak". Ale ja mam też potwierdzenie z genetycznych, więc emocji mniej🙂
Gdybym uslyszala, ze chlopak to od razu bym uwierzyla ale, ze z dziewczynkami naczytalam sie tyle historii jak to miala byc dziewczynka a wyszedl chlopak to jakos chyba do mnie nie dociera😅
 
A w którym tygodniu najlepiej zapisać się na to połówkowe USG? Ja jestem zapisana na 19 tydzień, ale nie wiem czy nie przełożyć na 20, co myślicie? Będzie bardziej dokładne?
Ja właśnie wróciłam z połówkowego i lekarz zapisał mi jeszcze jedno skierowanie na za 3 tyg bo powiedział, że lepiej będzie widać serce. Stwierdził, że wszystkie kobiety mają tendencję do umawiania się za wcześnie. Powiedział, że najlepiej to 22 tydz.
 
Ja właśnie wróciłam z połówkowego i lekarz zapisał mi jeszcze jedno skierowanie na za 3 tyg bo powiedział, że lepiej będzie widać serce. Stwierdził, że wszystkie kobiety mają tendencję do umawiania się za wcześnie. Powiedział, że najlepiej to 22 tydz.

Dobrze że piszesz bo ja mam usg połówkowe w 22 tygodniu (przełożyli mi o kilka dni bo lekarza nie będzie) i martwiłam się że to za późno
 
Ja właśnie wróciłam z połówkowego i lekarz zapisał mi jeszcze jedno skierowanie na za 3 tyg bo powiedział, że lepiej będzie widać serce. Stwierdził, że wszystkie kobiety mają tendencję do umawiania się za wcześnie. Powiedział, że najlepiej to 22 tydz.
Fajnie, że Ci wypisał skierowanie na powtorke. Mój gin chcial żebym przyszła w 19tc, przeciągnęłam o tydzień i w sumie wszystko było widać. Ale jeszcze idę na przełomie 21/22 do innego lekarza na połówkowe. Z poprzednim dzieckiem miałam tak, że pierwsze połówkowe w ogóle nie wyszło, lekarz wpisał, że nie jest w stanie ocenić brzucha i kończyn dolnych, nie zaprosił mnie na powtórkę i jeszcze powiedział, żebym sie prywatnie na echo serca płodu zapisała...
 
U mnie z miesiączki 30.10 ale wg USG 28.10 i na prenatalnych się potwierdziło. A co do wagi u mnie 17+1 i 2,5kg na plusie 🙂
 
Na to wyglada😂
Chociaz juz sama nie wiem w ktore prognozy wierzyc, wedlug ostatniej miesiaczki wychodzi 27.10 z tym, ze owulacja na 100% byla o tydzien przesunieta, po pierwszym usg wyszedl 3.11, na prenatalnym 31.10, wczorajsze usg tez wskazywalo 27.10 wiec jeszcze czekam co wyjdzie na polowkowym.
Jak to wyglada u Was? Ktora data najlepiej sie kierowac? U mnie Pani doktor powiedziala, zeby narazie trzymac sie terminu wyznaczonego na usg prenatalnym
U mnie z OM wyszło 20.10., a na prenatalnych 19.10., innych propozycji już nie ma, te się powtarzają🙂
 
Chce przełożyć te prenatalne na 20 tydzień, ale w luxmedzie terminy pokazują się tylko z tygodniowym wyprzedzeniem. Jestem zapisana na razie na 19+6. Będę systematycznie zmieniać termin 😉 u mnie lekarz prowadzący stwierdził że mogę iść nawet w 19 tygodniu bo jestem szczupła i wszystko będzie widać... To nie wiem od czego to zależy w końcu. Ale czytałam że lepiej między 20 a 22 więc przełożę jak mi się uda.

U mnie waga przy diecie cukrzycowej spadła o 3 kg prawie i teraz wróciłam do swojej wyjściowej wagi. Więc na razie jestem na 0.
 
reklama
A podzielicie się przyrostem wagi? Ja mam 18 tydzień o plus 2 kg. Brzuch rośnie, ale mam wrażenie, że reszta szczupleje. W życiu tak zdrowo i bezstresowo się nie żywiłam🙂
ja zaczynałam z waga 57, przez wymioty zjechałam z wagi, teraz mam 58 i 18 tydzień(za dwa dni zaczynam 19😍)🙈🙈🙈
Na to wyglada😂
Chociaz juz sama nie wiem w ktore prognozy wierzyc, wedlug ostatniej miesiaczki wychodzi 27.10 z tym, ze owulacja na 100% byla o tydzien przesunieta, po pierwszym usg wyszedl 3.11, na prenatalnym 31.10, wczorajsze usg tez wskazywalo 27.10 wiec jeszcze czekam co wyjdzie na polowkowym.
Jak to wyglada u Was? Ktora data najlepiej sie kierowac? U mnie Pani doktor powiedziala, zeby narazie trzymac sie terminu wyznaczonego na usg prenatalnym

Ja mam na 27.10 termin z miesiączki, 23.10 na każdym usg 🙈🙈🙈
 
Do góry