reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Dzięki dziewczyny, ja wiem ze to głupie, ale która z Was nie miala głupiej schizy w ciąży niech pierwsza rzuci kamieniem 😅 dziękuję już mi lepiej!
 
reklama
Dzięki dziewczyny, ja wiem ze to głupie, ale która z Was nie miala głupiej schizy w ciąży niech pierwsza rzuci kamieniem 😅 dziękuję już mi lepiej!
Powinnyśmy tutaj pociągnąć wątek największej schizy ciążowej, mogłoby być ciekawie🙂 Ja z dzisiaj mam taką: dwie osoby powiedziały mi: że będąc w tym miesiącu co ja miały większy brzuch i nie ważne, że dwie inne powiedziały, że miały mniejszy... Już się pojawiły myśli, że maluch nie rośnie jak pwinien. Wiem, że logicznie jest to wydumany problem. Wiem, że to moja psychika. Ale co poradzę, że mi w I trymestrze mózg zamienili w kalafior?🙂🙂 Takie nasze prawo do schizowania. Oznacza, że nam zależy🙂
 
Powinnyśmy tutaj pociągnąć wątek największej schizy ciążowej, mogłoby być ciekawie🙂 Ja z dzisiaj mam taką: dwie osoby powiedziały mi: że będąc w tym miesiącu co ja miały większy brzuch i nie ważne, że dwie inne powiedziały, że miały mniejszy... Już się pojawiły myśli, że maluch nie rośnie jak pwinien. Wiem, że logicznie jest to wydumany problem. Wiem, że to moja psychika. Ale co poradzę, że mi w I trymestrze mózg zamienili w kalafior?🙂🙂 Takie nasze prawo do schizowania. Oznacza, że nam zależy🙂
Miałam dokładnie tę samą schizę, jestem w 5 miesiącu i trzeba się przyglądać żeby zobaczyć brzuch. Moje koleżanki stwierdziły, że one w 5 to już wygladały jak bańki, więc też się martwiłam. Minęło mi po połówkowym jak lekarz powiedział, że dziecko ma 60 gr wiecej niz średnia dla tego tygodnia i wszystkie wymiary większe 😀 i mam się szykować na dzidziusia ponad 3700 gr heh. Więc rozmiar brzucha nie ma zupełnie żadnego znaczenia.
 
Z racji tego, że dwie poprzednie ciążę straciłam, na początku jak się dowiedziałam że zaszłam w kolejną, ciągle sprawdzalam się czy bolą mnie piersi. Bałam się chyba ustania objawów i jak wariatka szczypałam się po sutkach co jakiś czas 🤣 a potem przyszły mdłości które męczyły mnie do 11tc i już mi przeszło bo rozwiały wątpliwości... Myślę że miałam wiele takich historii, ale nic nie przychodzi mi teraz do głowy, ale to może i lepiej żebyście nie miały mnie za wariatke 😅
 
Z racji tego, że dwie poprzednie ciążę straciłam, na początku jak się dowiedziałam że zaszłam w kolejną, ciągle sprawdzalam się czy bolą mnie piersi. Bałam się chyba ustania objawów i jak wariatka szczypałam się po sutkach co jakiś czas 🤣 a potem przyszły mdłości które męczyły mnie do 11tc i już mi przeszło bo rozwiały wątpliwości... Myślę że miałam wiele takich historii, ale nic nie przychodzi mi teraz do głowy, ale to może i lepiej żebyście nie miały mnie za wariatke 😅
O tym szczypaniu piersi to czytałam, u Mamy Ginekolog, że tak robila będąc w ciąży🙂
 
Dziewczyny! Tez macie takie ilości wydzieliny? Śpię w samych spodniach od piżamy (nie ubieram gaci bo wiadomo - wietrzenie) i dzisiaj zjadłam śniadanie i miałam dosłownie aż wilgotno na spodniach. Trochę się przestraszyłam, ale poszłam do łazienki, popatrzyłam na to i było mokre z takim białym. Jak się sączą wody to chyba co chwile są mokre bez białego śluzu?
 
Dziewczyny! Tez macie takie ilości wydzieliny? Śpię w samych spodniach od piżamy (nie ubieram gaci bo wiadomo - wietrzenie) i dzisiaj zjadłam śniadanie i miałam dosłownie aż wilgotno na spodniach. Trochę się przestraszyłam, ale poszłam do łazienki, popatrzyłam na to i było mokre z takim białym. Jak się sączą wody to chyba co chwile są mokre bez białego śluzu?
zdążyło
Się jakiś czas temu w ogóle
Z tego co pamietam to były różne fazy raz mokro raz bardziej sucho 🙈:) myśle ze nie masz co się martwić chyba ze Cię to bardzo martwi to wiem ze można kupić w aptece takie specjalne wkładki żeby sprawdzić
Czy to wody czy śluz :)
Ale myśle ze jeśli białe
To raczej nie :) raczej bezbarwne są wody płodowe :) i jak mi przebili pęcherz płodowy jak wywoływali poród
To nie mogłam się śmiać ani nic bo co chwile wyciekały tak jak z balonu 😂😂😂wiadomo przy sądzeniu tego efektu nie ma ale to raczej bardziej konsystencja wody niż śluzu :)
 
ja oprocz pojedynczych wulkanow mam policzki w zaskornikach zamknietych takze bez makijazu nie czuje sie ani troche atrakcyjna😂
trzeba to przeżyć 🙈🙈🙈🙈 innej rady chyba nie ma 🙈🙈🙈
U mnie na odwrót cera i włosy się poprawiły. Co ciekawe przed ciążą musiałam myć włosy co dwa dni a teraz w ogóle mi się nie przetłuszczają. Myję co 4 i wyglądają spoko.
zazdro 🙈 moim włosom by się przydało, niektórym śluza te witaminy ciążowe na włosy i paznokcie 🙈🙈🙈 zazdroszczę lśniących szybko rosnących włosów 😍😍😍 na mnie niestety nie działa 🙈😂😂
 
reklama
Dziewczyny! Tez macie takie ilości wydzieliny? Śpię w samych spodniach od piżamy (nie ubieram gaci bo wiadomo - wietrzenie) i dzisiaj zjadłam śniadanie i miałam dosłownie aż wilgotno na spodniach. Trochę się przestraszyłam, ale poszłam do łazienki, popatrzyłam na to i było mokre z takim białym. Jak się sączą wody to chyba co chwile są mokre bez białego śluzu?
Większe ilości wodnistego pojawiły się u mnie na początku II trymestru i to podobno też jest norma.
 

Załączniki

  • Screenshot_20220522-135219_Chrome.jpg
    Screenshot_20220522-135219_Chrome.jpg
    154,4 KB · Wyświetleń: 20
Do góry