reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

No niestety badanie nie należy do przyjemnych. Ja go wykonywałam w pierwszym trymestrze przy mdłościach, ale jakoś dałam radę, mój lekarz mi pozwolił dodać sok z ćwiartki cytryny i jakoś poszło.. Ale niestety cukrzyca jest i trzeba dietę trzymać. A dodatkowo insulinę mam na noc bo cukry na czczo mi szaleją w ciąży 😔
A ile jest tej glukozy do wypicia?🙂 To przygotuję się psychicznie 🙂
 
reklama
No niestety badanie nie należy do przyjemnych. Ja go wykonywałam w pierwszym trymestrze przy mdłościach, ale jakoś dałam radę, mój lekarz mi pozwolił dodać sok z ćwiartki cytryny i jakoś poszło.. Ale niestety cukrzyca jest i trzeba dietę trzymać. A dodatkowo insulinę mam na noc bo cukry na czczo mi szaleją w ciąży 😔

No niestety badanie nie należy do przyjemnych. Ja go wykonywałam w pierwszym trymestrze przy mdłościach, ale jakoś dałam radę, mój lekarz mi pozwolił dodać sok z ćwiartki cytryny i jakoś poszło.. Ale niestety cukrzyca jest i trzeba dietę trzymać. A dodatkowo insulinę mam na noc bo cukry na czczo mi szaleją w ciąży 😔
Slyszalam polecajki o tej glukozie smakowej, cytrynowa podobno tez jest 😁. Jakbym nie znalazła wezme ze sobą cytrynę 🤗
 
Dziękuje bardzo :) mam już wyniki morfologii i erytrocyty 3,51 a hemoglobina 11, jestem jeszcze przeziębiona i pewnie bez sensu zarobiłam badania. Mogłam poczekać aż dojdę do siebie ale dzisiaj wizyta i chciałam mieć wyniki ze sobą. Super wieści u Ciebie :) U mnie tez dziewczynka 😀
Jeszcze troszkę nas zostało 😁
Sprawdz koniecznie ferrytynine i żelazo!

ja czuje się od miesiąca jak nowo narodzona🥳 i mam nadzieję że tak zostanie na jakiś czas, te pierwsze miesiące byly zabójcze 😅.

Wczoraj miałam połówkowe, co prawda w LuxMedzie (nie do końca im ufam, bo wszystko trwało maksymalnie 10 minut🙄) ale wyglada na to że mam zdrową Dziewczynę! Jeszcze potwierdze wszystko u innego lekarza i mogę się zabierać za przyjemnosci - zakupy😉.

Trzymam kciuki za Twoje wyniki!
 
Czy któraś z Was ma problem z hemoglobiną, przyjmuje żelazo i ma przez nie takie bóle jelit?

Ja też krzywej nie miałam. Tylko zwykłą glukoze, a krzywa miedzy 24 a 28 tygodniem🤔

To badanie ktorego się najbardziej obawiam😃
Ja też w czerwcu mam iść ,a co czekałam w punkcie pobrań to zawsze jakaś ciężarna pila glukozę i niektóre leciały na kozetke bo im było słabo. Czuje że mnie też zemdli bo na czczo taka dawka cukru 😱choć przy pierwszej ciąży pamiętam że było ok więc zobaczymy.
 
Ja też w czerwcu mam iść ,a co czekałam w punkcie pobrań to zawsze jakaś ciężarna pila glukozę i niektóre leciały na kozetke bo im było słabo. Czuje że mnie też zemdli bo na czczo taka dawka cukru 😱choć przy pierwszej ciąży pamiętam że było ok więc zobaczymy.
No właśnie... najgorzej jak kogos zemdli No. Po godzinie... a później wszystko od nowa🤪, trzeba powtórzyć.

Martwię się tez, bo jak wstaje jestem straaaaasznie głodna, nie wiem jak wytrwam 2 godziny tylko o tej glukozie😁
 
reklama
Tak, sporo nas dalej tu podgląda posty.
Te którym zależy na byciu w grupie prywatnej proponuje napisać do dziewczyn pierwotnie mających oko na założenie forum prywatnego.

Nie bądźcie jadowite- zajmowanie się forum jest czubkiem góry lodowej obowiązków wielu z Nas i najzwyczajniej nie poświęcamy na to pełnego etatu, nikt nam za to nie płaci, medalu nie da …

Wykażcie trochę wyrozumiałości, matka matce, kobieta kobiecie, ciężarna ciężarnej 💪

@Kruszek91 @Jusik @Betty2 -
Kojarzycie kto się zajmuje przyjmowaniem dziewczyn na forum ?

Pozdrawiam was w tym jakże wyjątkowym dla nas , mam, dniu 👍💪❤️
 
Do góry