reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Miała któraś z Was taki mętny mocz w ciąży? :( dzisiaj z rana jak wstałam z minęłam po porannym siku to zobaczyłam, ze ten mocz taki mętny… (mam toaletę z półką 😅). Wizyta dopiero 7.07 a mocz do badania daje we wtorek bo będę miała przy morfologii…
 
reklama
Miała któraś z Was taki mętny mocz w ciąży? :( dzisiaj z rana jak wstałam z minęłam po porannym siku to zobaczyłam, ze ten mocz taki mętny… (mam toaletę z półką 😅). Wizyta dopiero 7.07 a mocz do badania daje we wtorek bo będę miała przy morfologii…
Moze za malo wody pilas?
Teraz sa okropne upaly, musimy pic jeszcze wiecej niz powinnysmy do tej pory.
Dla mnie wypicie litra czystej wody dziennie to katorga.. od dwoch dni pije prawie 3l dziennie i jestem z siebie dumna jak nigdy😂
 
Ja miałam koszmarną grypę żołądkową w nocy, więc to dopiero wyzwanie się teraz nawodnić 🙄 serio, pomyślałam sobie, że poród to przyjemniejsza rzecz. Leżę w łóżku i prawie się nie ruszam, ale maluszek daje o sobie znać, więc chyba wszystko ok. Jakoś chyba w ogóle siedzi w poprzek bo czuję takie mocniejsze kopniaki przy prawym biodrze i takie lżejsze przy lewym ;)
 
Moze za malo wody pilas?
Teraz sa okropne upaly, musimy pic jeszcze wiecej niz powinnysmy do tej pory.
Dla mnie wypicie litra czystej wody dziennie to katorga.. od dwoch dni pije prawie 3l dziennie i jestem z siebie dumna jak nigdy😂
Generalnie taki mętny miałam przy porannym sikaniu, później zaczęłam już duzo pic w ciągu dnia i jest ok. Wzięłam sobie kubek jednorazowy aby sprawdzić kolor i później już było duzo śluzu w moczu wiec może to, to… we wtorek idę na ogólnie badanie z morfologia. Biorę urosept bo tak mówił lekarz gdy zacznie się coś dziać. Ale kolor nie był bardzo ciemny tylko normalny.
 
Dziewczyny a co z Wasza kresa białą?
Moja sie niestety już rozchodzi. Szwagierka, która jest fizjoterapeutka uczy mojego męża jak ma mi tapy nalepiac na brzuch, żeby nie doszło do przepukliny. Trochę mnie martwi to rozejście mięśni, bo nie mam na razie wcale jakiegos bardzo dużego brzucha. Aż boję się myśleć co będzie w przyszłości jak brzuch rzeczywiście mocno urośnie.
No moja już też się rozchodzi..nie wiem czy coś z tym się robi?? Mi nie daje to żadnych dolegliwości poza tym że brzydko wygląda jak napne brzuch :p pisałam tu Wam o tym i któraś mi napisała o wstawaniu przez bok, więc od tamtego czasu wstaję i kładę się tylko tak i już tego nie widzę:D
 
No moja już też się rozchodzi..nie wiem czy coś z tym się robi?? Mi nie daje to żadnych dolegliwości poza tym że brzydko wygląda jak napne brzuch :p pisałam tu Wam o tym i któraś mi napisała o wstawaniu przez bok, więc od tamtego czasu wstaję i kładę się tylko tak i już tego nie widzę:D
No ja już teraz też się obracam na bok i dopiero wstaje z podporem rąk. Ale dam się oblepic tapami fizjoterapeutycznymi- może coś to da ;)
 
reklama
Zaczęłam oficjalnie zakupy wyprawkowe🙂 Dziwnie wybierać cieplejsze rzeczy w takim upale🙂 Czy korzystacie z jakiejś drogerii internetowej, która ma korzystne ceny? Polecacie coś?
 
Do góry