reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Niby w terminie spodziewanej miesiączki może coś takiego wystąpić, ale nie wiem czy przez 3 dni, kiedy masz wizyte? Może zadzwoń do lekarza i zapytaj zrobi dodatkowe usg żebys była spokojniejsza 🤔
wizytę mam dopiero 14.03 wiec jeszcze trochę … niby przy podcieraniu na papierze nic nie ma ale popołudniu widzę na wkładce dosłownie leciutko brunatne
 
reklama
Dziewczyny.. co jecie na kolacje? Już mi się pomysły skończyły
Zależy na co masz smaczka 😊 mi smakowalo za dzieciaka jak tata robil jego popisowy serek ziarnisty z duszona cebulką i przyprawami i papka na kromke 😍 mozna podsmażyć slonecznik i posypac kromke, super smak zmienia sie ❤️ lub standardowa kromka kolorowa: zielona sałata, pomidorek, jajo, kiszony ogorek, szczypiorek😊
 
Ja dzisiaj na kolacje jadłam pastę jajeczną z awokado na toście. Macie parcie na słodkie? Ja ostatnio strasznie ale oszukuje się owocami (na razie)

Plus uwielbiam zdrowo się odżywiać a od kilku dni fantazjuje o klopsach z Ikea 😩
 
Czy któraś z Was wie, czy będąc na L4 ciążowym można lecieć sobie na wakacje np. Do Chorwacji samolotem. Mam rozkminę na ten temat. Chciałabym iść na L4 jakoś szybko bo pracuje w szkole z dziećmi, ale też mam wykupione wakacje. Podpowiecie ?
Mi koleżanki tłumaczyły że jeśli masz l4 chodzone, że w sensie nie musisz leżeć, to podczas zmiany miejsca musisz poinformować NFZ że zmieniasz miejsce pobytu ale jak to w praktyce jest to pojęcia nie mam.
 
A ja do wizyty jeszcze tydzień. Przyszły poniedziałek dopiero. Skręci mnie do tego czasu 😂 nie martwię się że będzie coś nie tak, ale ciekawa jestem co tam słychać😂
 
reklama
Ja jeszcze 1,5 tyg i też mnie to stresuje.
Mam pytanie orientujecie się jak to jest z usg piersi w trakcie ciąży? Ja miałam mirc 14 lutego ale ze względu na pozytywny test zadzwoniłam umówić się do lekarza i przy okazji zapytałam jak to jest z usg piersi, pani w rejestracji mi powiedziała że w ciąży to badanie może być nie miarodajne ze względu na pojawianie się gruczołów mlecnzych itp. Wiec odwołałam. Zapytam na wizycie lekarza. Stresuje mnie to trochę bo miałam co roku w styczniu zazwyczaj i chciałam mieć to z głowy a Narazie wiszę w próżni, nie wiem czy będę robić. Ja myślałam że ciąża nie ma wpływu na badanie piersi no ale może któraś z Was ma jakieś doświadczenie w tym temacie ??
 
Do góry