reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Czy wiecie na czym polega umozliwnie ciężarnej zrobienia badań laboratoryjnych przez pracodawce? Nawet nie tyle chcę mieć krótszy dzień pracy, co przyjść później. Może mi się nie zgodzić na wybrany przeze mnie dzień? Muszę mieć jakis rachunek z labu? Może mi powiedzieć, że w weekend lab też jest czynny?
Nie wiem czy się otworzy link ale laska pisze o naszych prawach.
 
reklama
Dzieki, jak zakładam czarny scenariusz, to wychodzi mi, że może mi powiedzieć, że mam iść w sobotę rano. Ale trudno, sprobuje ;)
 
Ja jestem 15+4 i brzucha nie widać, mam sporo tłuszczyku, ostatnio tylko ciężej mi 8h wysiedzieć przy biurku, ale po za tym czuje się bardzo dobrze :) ja na razie też nie korzystałam z wyjścia z pracy na badania, ale teoretycznie niby powinni pozwolić.
 
Co do płci to na prenatalnych lekarz powiedział że raczej dziewczynka, potem miałam wizytę u mojej prowadzącej ale mówiła że dopiero na kolejnej wizycie może uda się zobacZyć (wizyta będzie w 16+4).
Ps. A wszyscy mówią że będzie chłopak 😂
 
Co do płci to na prenatalnych lekarz powiedział że raczej dziewczynka, potem miałam wizytę u mojej prowadzącej ale mówiła że dopiero na kolejnej wizycie może uda się zobacZyć (wizyta będzie w 16+4).
Ps. A wszyscy mówią że będzie chłopak 😂
U nas na prenatalnych w 12tyg lekarz nic nie powiedzial, stwierdzil ze czasem da sie to tak wczesnie okreslic ale nie chcialby robic nam nadziei a potem rozczarowac jesli okaze sie, ze sie pomylil. Tego samego dnia mialam wizyte u mojej Pani Doktor prowadzacej i powiedziala, ze gdyby miala juz powiedziec to obstawialaby dziewczynke. Ciekawe czy za 3 tyg juz sie potwierdzi na 100%
 
Dziewczyny, uzywacie juz badz uzywalyscie w poprzednich ciazach poduszek ciazowych?
Zbieram sie, zeby jakas kupic ale tyle tego jest na rynku, ze juz sama nie wiem ktora wybrac.
Niestety moja ulubiona pozycja do spania to jak placek na brzuchu i jak sie budze w srodku nocy to mam wyrzuty sumienia, ze fasolke dusze😅
 
reklama
Ja korzystam, zamowiłam na allegro, polecam taką w kształcie „U” bo wcześniej zamówiłam mniejsza i wkurzało mnie że w nocy muszę obracac jak się przewracałam z boku na bok.
Dziewczyny, uzywacie juz badz uzywalyscie w poprzednich ciazach poduszek ciazowych?
Zbieram sie, zeby jakas kupic ale tyle tego jest na rynku, ze juz sama nie wiem ktora wybrac.
Niestety moja ulubiona pozycja do spania to jak placek na brzuchu i jak sie budze w srodku nocy to mam wyrzuty sumienia, ze fasolke dusze😅
 
Do góry