reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Nie strasz😂 wiem, ze takie przypadki sie zdarzaja, sama mam znajoma ktora miala byc chlopcem ale to bylo dawno, mam nadzieje, ze przy obecnej technologii jest tych przypadkow coraz mniej. Chociaz licze sie z tym😂 niezle dzien dobry musi byc jak wychodzi z Ciebie syn a miala byc corka🤣

Przykład kuzynki jest sprzed dwóch lat więc nawet w obecnych czasach pomyłki się zdarzają 😂 ja chodziłam do różnych lekarzy więc jak kilka osob powiedziało to samo to nabierałam pewności, u mnie obeszło się bez niespodzianek 😅
 
reklama
To konsultuj tylko z prowadzaca takie wyniki. Ani z internetem, ani z innymi lekarzami, ani tym bardziej z nami ;)
Do obrażania mi jeszcze daleko, to był delikatny prztyczek :D
Wszystkie wyniki konsultuje z lekarzem prowadzacym i wyraznie o tym napisalam.
Jest to moja pierwsza ciaza i kazde odchylenia od normy sa dla mnie stresujace. Spokojnie czekalam na kolejna wizyte ale dostalajac wiadomosc o 3 w nocy, ze mam sie PILNIE skontaktowac z lekarzem troche sie wystraszylam.. napisalam tu bo wiem, ze sa tu bardziej doswiadczone mamy, ktore moze mialy podobna sytuacje. Nie liczylam na zadne diagnozy a tym bardziej prztyczki. Ale dzieki za pomoc :)
 
Wszystkie wyniki konsultuje z lekarzem prowadzacym i wyraznie o tym napisalam.
Jest to moja pierwsza ciaza i kazde odchylenia od normy sa dla mnie stresujace. Spokojnie czekalam na kolejna wizyte ale dostalajac wiadomosc o 3 w nocy, ze mam sie PILNIE skontaktowac z lekarzem troche sie wystraszylam.. napisalam tu bo wiem, ze sa tu bardziej doswiadczone mamy, ktore moze mialy podobna sytuacje. Nie liczylam na zadne diagnozy a tym bardziej prztyczki. Ale dzieki za pomoc :)
swoją drogą, jeśli ten lekarz faktycznie o 3 w nocy to pisał (no mogło być tak, że napisał o 17 a system dopiero wysłał po pacjentach w nocy), to mam nadzieję, że dzisiaj od 8 rano nie przyjmuje pacjentów... Ja Ci się nie dziwię, jakby dostała wiadomość "pilnie", to bym też była zaniepokojona i skołowana.
 
Wszystkie wyniki konsultuje z lekarzem prowadzacym i wyraznie o tym napisalam.
Jest to moja pierwsza ciaza i kazde odchylenia od normy sa dla mnie stresujace. Spokojnie czekalam na kolejna wizyte ale dostalajac wiadomosc o 3 w nocy, ze mam sie PILNIE skontaktowac z lekarzem troche sie wystraszylam.. napisalam tu bo wiem, ze sa tu bardziej doswiadczone mamy, ktore moze mialy podobna sytuacje. Nie liczylam na zadne diagnozy a tym bardziej prztyczki. Ale dzieki za pomoc :)
No nie... dam sobie rękę uciąć, że te wyniki nie są powodem do wysyłania wiadomości o 3 w nocy..
Ale pisałam już o emocjach, które towarzyszą w ciąży i wcale się nie dziwię Twojemu zachowaniu.
Ja bym pewnie odczekała do rana i napisala maila do swojej gin (bo taki mamy ustalony kontakt).
Może masz możliwość zadzwonić albo napisać, to się uspokoisz🙂
 
To konsultuj tylko z prowadzaca takie wyniki. Ani z internetem, ani z innymi lekarzami, ani tym bardziej z nami ;)
Do obrażania mi jeszcze daleko, to był delikatny prztyczek :D

Chyba przesadzasz, bo większość postów tak wygląda, ktoś się czymś stresuje, a reszta albo uspokoi albo jeśli miały takie doświadczenie i wiedzą że jest jakieś zagrożenie to pogonią do lekarza 😉
 
Chyba przesadzasz, bo większość postów tak wygląda, ktoś się czymś stresuje, a reszta albo uspokoi albo jeśli miały takie doświadczenie i wiedzą że jest jakieś zagrożenie to pogonią do lekarza 😉
No i chyba na to wyszło że uspokoilysmy 🤔
W ogóle dziwnie jest w tej Polsce że nie robi się wszystkiego w jednym miejscu. Może kiedyś się system zmieni i badania, wyniki i lekarz będą ze sobą połączone.
Mój ginek teraz musi badania wklepywać ręcznie do kompa chociaż powinny się zaciągać automatycznie z systemu i było by po kłopocie. Oczywiście w związku z tym moje wizyty trwają w nieskończoność.. I ile ginek się przy tym namarudzi czasem czuje ze jakby mógł to i by poprzeklinal..
 
No i chyba na to wyszło że uspokoilysmy 🤔
W ogóle dziwnie jest w tej Polsce że nie robi się wszystkiego w jednym miejscu. Może kiedyś się system zmieni i badania, wyniki i lekarz będą ze sobą połączone.
Mój ginek teraz musi badania wklepywać ręcznie do kompa chociaż powinny się zaciągać automatycznie z systemu i było by po kłopocie. Oczywiście w związku z tym moje wizyty trwają w nieskończoność.. I ile ginek się przy tym namarudzi czasem czuje ze jakby mógł to i by poprzeklinal..
A nie ma od tego asystentki/położnej?
 
reklama
Do góry