reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Tak, sporo nas dalej tu podgląda posty.
Te którym zależy na byciu w grupie prywatnej proponuje napisać do dziewczyn pierwotnie mających oko na założenie forum prywatnego.

Nie bądźcie jadowite- zajmowanie się forum jest czubkiem góry lodowej obowiązków wielu z Nas i najzwyczajniej nie poświęcamy na to pełnego etatu, nikt nam za to nie płaci, medalu nie da …

Wykażcie trochę wyrozumiałości, matka matce, kobieta kobiecie, ciężarna ciężarnej 💪

@Kruszek91 @Jusik @Betty2 -
Kojarzycie kto się zajmuje przyjmowaniem dziewczyn na forum ?

Pozdrawiam was w tym jakże wyjątkowym dla nas , mam, dniu 👍💪❤️
ja się zajmuje 😄😄
 
Ja już dziewczyny po połówkowych :) Lekarz mi przepisał tardyferon, bo hemoglobina trochę niższa. A dzieckiem wszystko dobrze, wszystko na swoim miejscu. A u mnie 6 kg na plusie, w tym miesiącu poleciałam 😀
 

Załączniki

  • DA305D3F-8B99-4A39-BE39-EDE0E11198A5.jpeg
    DA305D3F-8B99-4A39-BE39-EDE0E11198A5.jpeg
    418 KB · Wyświetleń: 50
Ja już dziewczyny po połówkowych :) Lekarz mi przepisał tardyferon, bo hemoglobina trochę niższa. A dzieckiem wszystko dobrze, wszystko na swoim miejscu. A u mnie 6 kg na plusie, w tym miesiącu poleciałam 😀
Wooow, ale długa noga😀😍!!!

Co do żelaza polecam tez codziennie szejki z pietruszką 😍 nie dość że pyszne, to u mnie fajnie działają😊.

Skoro tutaj taki ruch podpytam czy ktoras z Was jest z Warszawy? Macie moze do polecenia jakieś fajne zajecia dla kobiet w ciazy? Ja zawsze bylam dość aktywna, a skoro samopoczucie juz fajne chętnie bym cos podziałała fizycznie poza spacerami💪 ja już mam 7kg na plusie.... 😅
 
Wooow, ale długa noga😀😍!!!

Co do żelaza polecam tez codziennie szejki z pietruszką 😍 nie dość że pyszne, to u mnie fajnie działają😊.

Skoro tutaj taki ruch podpytam czy ktoras z Was jest z Warszawy? Macie moze do polecenia jakieś fajne zajecia dla kobiet w ciazy? Ja zawsze bylam dość aktywna, a skoro samopoczucie juz fajne chętnie bym cos podziałała fizycznie poza spacerami💪 ja już mam 7kg na plusie.... 😅

Lekarz tez mówił,że noga konkret 😀 A rozumiem, że ta pietruszka jako dodatek? Dobry pomysł, pietruszka bardzo zdrowa :) Ja myślałam o zajęciach z jogi dla kobiet w ciąży, a tak to póki co w domu sobie coś ćwiczę, tez byłam aktywna i nie chce się zasiedzieć. Ale ostatnio już coraz gorzej z możliwościami, siedzę na kanapie i sapię jak lokomotywa. O to podobnie mamy z wagą😀 mi teraz od ostatniej wizyty ponad dwa kilo.
 
reklama
Do góry