reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, jak wam gin gbs pobierał to ile się czeka na wyniki? To od razu czy ileś po wizycie dzwoni z wynikiem ?
U mnie zawsze wymazowka idzie do laboratorium i wynik jest w ok. 5 dni roboczych. Mnie na izbie przyjęć raz zrobili test kasetkowy w 10 minut, bo byłam bez wyniku (wcześniak), ale nie wiem czy ktoś to praktykuje w gabinetach gin i wpisuje do karty ciąży tak samo jakby był to wymaz w labie.
 
U mnie zawsze wymazowka idzie do laboratorium i wynik jest w ok. 5 dni roboczych. Mnie na izbie przyjęć raz zrobili test kasetkowy w 10 minut, bo byłam bez wyniku (wcześniak), ale nie wiem czy ktoś to praktykuje w gabinetach gin i wpisuje do karty ciąży tak samo jakby był to wymaz w labie.
w końcu posiew muszą zrobic. Czyli hodowla ileś trwa 🙂
 
Ja we wtorek dostalam emaila z Rossne 🥳🥳🥳 jak mam je odebrać wziasc z półki iść do kasy czy Pani poda jakaś ekstra pakę?

Ostatnio pisałyście że nachodzą was stresy przed porodowe, mnie w sumie nawet nie o sam porod ale o to jak to ogarnę po porodzie, zaczela się szkola rano trzeba starszaki ogarnąć śniadanie naszykować a co jeśli w tym czasie mala będzie wisieć na piersi to samo wieczorem jak to ogarne z kolacja itp.
 
Kupowałyście coś na olx? Jest tam normalnie możliwość zwrotu?

Albo macie jakieś miejsce gdzie można kupić jeansy ciazowe w miarę tanie?
O ile całe lato przechodziłem w kolarką tak np po mieście nie odbiera chodzić w długich leginsach a w nogi już zimno.
 
Ostatnia edycja:
Kupowałyście coś na olx? Jest tam normalnie możliwość zwrotu?
Ja ostatnio kupiłam super otulacz z maxi cosi do fotelika za 50zl (nowe są po ponad 200zl...) stan idealny. Zawsze kupujemy z okolicy i robimy odbiór osobisty i płatność gotówką przy odbiorze jak już sobie obejrzę czy wszystko jest ok. Tak samo sprzedawalam stół i kanapy i kupowalam łóżeczko dziecięce.
 
Ja we wtorek dostalam emaila z Rossne 🥳🥳🥳 jak mam je odebrać wziasc z półki iść do kasy czy Pani poda jakaś ekstra pakę?

Ostatnio pisałyście że nachodzą was stresy przed porodowe, mnie w sumie nawet nie o sam porod ale o to jak to ogarnę po porodzie, zaczela się szkola rano trzeba starszaki ogarnąć śniadanie naszykować a co jeśli w tym czasie mala będzie wisieć na piersi to samo wieczorem jak to ogarne z kolacja itp.
Oliwkę brałam z półki, a pampersy Pani mi z szafki dała ( to jest dużo mniejsze opakowanie niż te na półkach) . I nie wiem, jak u Was , ale opakowanie pieluch, które się dostałam to rozm1, ja jeszcze kupiłam na sam początek rozm 0.
 
Kupowałyście coś na olx? Jest tam normalnie możliwość zwrotu?

Albo macie jakieś miejsce gdzie można kupić jeansy ciazowe w miarę tanie?
O ile całe lato przechodziłem w kolarką tak np po mieście nie odbiera chodzić w długich leginsach a w nogi już zimno.
Poszukaj sobie na vinted, tam jest chyba mniejsze ryzyko trafienia na oszusta
*edit* moze nie tyle trafienia co w razie czego vinted zwraca Ci kase
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Allama Te pampersy są poza sprzedażą regularna, trzeba podejsc do kasjerki i ona gdzieś tam w okolicy kasy powinna je mieć. A jeśli chodzi o olx, to tam nie ma zwrotów, jest tylko zabezpieczenie w razie gdyby sprzedający Ci nie wysłał przedmiotu. Ja np. miałam sytuację, że spodnie miały być w stanie bdb a były wyświecone i z przetarciami u dolu - olx nie przyjęlo reklamacji, babka nie chciała zwrócić mi części zapłaty, ale zaproponowała, że jak wystawie te spodnie na olx, to je ode mnie odkupi. Ale często tam kupuje z przesyłką i generalnie działa to OK, tylko czasem sprzedawca nie wie/zagapi sie, że musi w 24h potwierdzić sprzedaż (warto zawsze napisać wiadomość na czacie, że właśnie się zapłaciło - sama jak sprzedaje to wiadomość od usera dostaje zawsze a powiadomienie automatyczne od olx czasami nie). Wiadomo, że z odzieżą jest najtrudniej, ale z drugiej strony w ciąży nie trzeba być ubranym w sposób dopasowany ;) Ja nie miałam już żadnych spodni ciążowych i jakoś w marcu kupilam od 2 osób paczki ubrań, chodze w nich całą ciążę.
 
Do góry